Muzika

2020.06.21 15:25

Pamatykite: ekstravagantiškoji žvaigždė Ashnikko su Musko mylimąja Grimes pristato naują klipą

LRT.lt2020.06.21 15:25

Spalvingoji JAV atlikėja ir modelis Ashnikko pristatė veiksmo pripildytą animacinį kūrinio „Cry“ vaizdo klipą.

Naują dainą ji įrašė ne su bet kuo – nežemiškąja popmuzikos atlikėja, Elono Musko mylimąja Grimes.

Kompiuterinės grafikos ir anime įkvėptą vaizdo klipą režisavo Mike‘as Andersonas – jame pavaizduota laike ir erdvėje vykstanti Ashnikko ir Grimes metamorfozė bei mutavimas, kartu ir kova su vidiniais demonais.

„Cry“ pasakoja apie draugo išdavystę ir vėliau sekusį išsiskyrimą. Kūrinys pripildytas liūdesio ir pykčio. Kūrinys pasirodo po atlikėjos minialbumo „Hi, It’s Me“ ir atskleidžia kitokią, jautrią Ashnikko pusę, tačiau ji ir toliau nepraranda stiprios moters įvaizdžio.

„Aš jau labai seniai norėjau dirbti kartu su Grimes, kai tai tapo realybe man atrodo, kad aš dar vis sapnuoju! Ji su manimi dainuoja įniršio ir pykčio pripildytą dainą apie mano buvusią geriausią draugę, kuri miega su mano vaikinu!“ – sako Ashnikko, o Grimes ją papildo: „Ashnikko yra kita, o daina – puiki!“

Ashnikko visai neseniai „TikTok“ perkopė 1 mln. sekėjų ribą – visa tai dėka dėl jis energijos ir savito humoro jausmo.

Prieš karantiną britų leidinys „The Guardian“ mėlynplaukę Ashnikko (beje, vaikystę praleidusią Latvijoje) paskelbė viena įdomiausių 2020-ų metų atlikėjų, dainininkė apšildė Danny Browną turo po JAV „U Know What I’m Saying?“ metu, taip pat pasirodys kartu su Doja Cat, surengė tris šou Londone, į kuriuos bilietai buvo parduoti vos po kelių dienų nuo pardavimų pradžios.

Atlikėjas Oli Sykesas Ashnikko yra pavadinęs „kiečiausiu žmogumi žemėje“. Net per karantiną ji buvo labai aktyvi internete - virtualiai valgė čili pipirus su YungBlud, darė jogą su Charli XCX, didžėjavo „Club Quarantine“ ir visai neseniai sulaukė pirmojo auksinio įvertinimo JAV – jį gavo kartu su Doja Cat sukurta daina „Boss Bitch“.