Muzika

2020.06.18 10:20

Ramūnas Zilnys kalbina: Cheri ir Giedriaus Nako muzikinės premjeros, karantino prisiminimai ir vasaros planai

LRT.lt2020.06.18 10:20

Ketvirtadienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi du Lietuvos atlikėjai – dainininkė ir reperė Cheri bei pianistas ir kompozitorius Giedrius Nakas. Atlikėja Cheri transliacijos metu pirmą sykį pristatė naują vaizdo klipą, o G. Nakas – šią savaitę internete pasirodžiusį savo solinį albumą „Burtai“.

Pokalbio įrašą galite pamatyti čia:

Ramūnas Zilnys kalbina. Cheri ir Giedrius Nakas – apie karantiną, muzikines premjeras ir tolimesnius planus

Prieš kelerius metus išgarsėjusi Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri yra šiuolaikiškos popmuzikos ir hiphopo atlikėja, jau spėjusi pelnyti jaunos publikos simpatijas.

Visuose didžiausiuose Lietuvos festivaliuose dalyvavusi atlikėja pernai bandė jėgas ir „Eurovizijos“ atrankoje, kur sulaukė daug žiūrovų simpatijų.

G. Nakas – grupės „Saulės kliošas“ klavišininkas, grojantis ir su Jurga Šeduikyte bei kitais žinomais Lietuvos atlikėjai.

LRT.lt transliacijoje jis pristatys naują savo albumą „Burtai“, kuriame ne tik groja, bet ir dainuoja.

„Kai pradėjau kurti albumą, įsivaizdavau, kad tai bus R&B, soulo stilistikos dainos, bet procese atsirado įvairesnių žanrų – yra ir modernaus R&B, 2000-tųjų neo-soulo, tradicinio pop ar 80-tųjų synth pop skambesių, – pasakoja jis. – Studijuodamas Olandijoje ir Niujorke dažnai pamąstydavau, koks yra mano paties lietuviškumas, kaip aš galiu prisidėti prie pasaulio muzikos įvairovės, kuo galiu išsiskirti, tad nutariau kurti R&B albumą lietuvių kalba. Sugalvojau įvairiausių balsų, partijų, ir nusprendžiau, kad pačiam jį įrašyti bus paprasčiau, nei duoti išmokti ir viską, ką sumąsčiau, įgyvendinti kitam muzikantui.

Tuomet sekė iššūkis albumą prodiusuoti, sukurti visų likusių instrumentų partijas – visas procesas buvo naujas, įdomus ir niekad nepatirtas, o tai vedė į priekį.“

Beje, titulinę albumo dainą įrašyti padėjo dainininkė Cheri, kuri taip pat ketvirtadienio vakarą pasirodys G. Nako koncerte klube „Tamsta“.