Muzika

2020.06.15 10:06

Daddy Was A Milkman Vilniuje surengs koncertą po atviru dangumi

LRT.lt2020.06.15 10:06

Renginių išsiilgusiai publikai Daddy Was A Milkman ruošia staigmeną – surengs koncertą Vilniuje.

Hito „Breathe In“ atlikėjas gerbėjus pakvies į „Vasaros terasą“ sostinėje. Rugsėjo 3 d. čia vyksiantis koncertas taps puikiomis vasaros išlydėtuvėmis. Išskirtiniame Daddy Was A Milkman koncerte Vilniuje skambės ne tik gerai žinomi hitai, bet ir naujos dainos.

„Man „Vasaros terasa“ yra absoliučiai nuostabi ir nostalgiška vieta. Čia pristatėme savo pirmą, debiutinį albumą – tą vakarą ir žvėrišką jaudulį prisimenu iki šiol“, – sako Daddy Was A Milkman - Ignas Pociūnas. „Čia tiesiog yra gera būti, leisti vakarus, klausytis koncertų. Dažnai ateinu paklausyti kolegų, o pirmąją rudens savaitę bus labai smagu čia sugrįžti ir vėl sugroti patiems“.

Prieš ketverius metus debiutavęs Daddy Was A Milkman greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas yra anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Scenos naujoką iškart puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – M.A.M.A. ceremonijoje Daddy Was A Milkman pelnė Metų proveržio ir Metų elektronikos apdovanojimus. 2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam M.A.M.A. apdovanojimų skaičiui.

Daddy Was A Milkman pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – Metų atlikėjo, Metų albumo, Metų koncertinio atlikėjo ir Metų popmuzikos atlikėjo. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui pelnytai buvo įteiktas svarbiausias titulas – M.A.M.A. komisija jį išrinko Metų atlikėju.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus Daddy Was A Milkman grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš dvejus metus Daddy Was A Milkman išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.