Muzika

2020.06.12 15:26

Pokyčiais besidžiaugiantis Jurijus Veklenko: atradau tai, ko ieškojau didžiąją savo gyvenimo dalį

LRT.lt2020.06.12 15:26

Dainininkas Jurijus Veklenko, kaip ir nemažai kitų kūrėjų, džiaugiasi, kad šalyje įvestas karantinas buvo kupinas kūrybos.

Pasak žinomo dainininko, leidžiant laiką studijoje ar kuriant tiesiog namuose, pavyko atrasti skambesį, kurio jis ieškojo daugelį metų. Jurijus su nekantrumu laukia artėjančių koncertų, kur galės pristatyti naująjį skambesį, kuris pačiam atlikėjui labai artimas.

Labiausiai išpopuliarėjęs dalyvaudamas „Eurovizijoje“, šiandien Jurijus dėkoja taip susiklosčiusiam likimui ir eina pirmyn, siekdamas, kad naująją muziką pamiltų vis daugiau klausytojų.

„Atstovavimas savo mylimai šaliai buvo neįkainojama patirtis ir didžiulis šuolis, dėl kurio esu nepaprastai dėkingas visiems žmonėms. Šiandien tai jau praeitis ir noriu, kad žmonės žinotų vis daugiau mano kūrinių. Viliuosi, kad antrasis solinis albumas su nauju skambesiu bus priimtas klausytojų, kurie iki šiol teigiamai atsiliepia apie išleistas dainas“, – viliasi atlikėjas.

Jau rytoj Jurijus kartu su grupe surengs pirmąją solinį koncertą po karantino Vilniuje, „Vasaros terasoje“, kur pristatys naujausius savo kūrinius, kurie dar net ir nėra išleisti, taip pat skambės ir dainos iš pirmojo albumo.

O jau kitą šeštadienį, birželio 19 d. įvyks koncertas Kaune, „Adform kiemelyje“.

Dar šią savaitę pristatęs naujausią savo kūrinį „Apie ją“ ir jam skirtą vaizdo klipą, Jurijus džiaugėsi, kad šiuo metu – atradimų etapas, kuomet šimtu procentų gali jaustis savimi.

„Aš esu neapsakomai laimingas, kad dabar kūriniai skamba taip, kaip visada svajojau ir įsivaizdavau. Apskritai ta synthwave, synthpop kryptis yra tai, kas visada mano domino. O dar papildžius 80 – 90 metų skambesiu, atrodo, radome tai, ko ieškojau labai ilgai. Dėl to esu labai dėkingas ir prodiuseriui Faustui Venckui, su kuriuo ir darbuojamės“, – pasakoja Jurijus.

Jis neslepia džiaugsmo ir dėl dviejų koncertų, į kuriuos patekti galės tik ribotas skaičius klausytojų.

„Pasiilgau scenos, pamatyti gyvus klausytojų žvilgsnius ir pristatyti tai, kuo pastaruoju metu gyvenu. Dažniausiai vasaros koncertai sukuria tokias emocijas, kuriomis pavyksta gyventi dar ir žiemą. Atviras dangus, laimingi žmonės ir muzika, ar gali kažkas būti geriau? Labai lauksiu klausytojų tiek rytoj Vilniuje, tiek kitą šeštadienį Kaune“, – džiaugsmo neslepia dainininkas.

Taip pat skaitykite