Muzika

2020.06.11 15:40

Išskirtinis Daddy Was A Milkman koncertas Trakų pilyje dėl koronaviruso nukeliamas į kitus metus

LRT.lt2020.06.11 15:40

Liepos 19 d. Trakuose turėjęs vykti atlikėjo Daddy Was A Milkman išskirtinis koncertas dėl koronaviruso nukeliamas į 2021 metus.

Šią vasarą hito „Breathe In“ atlikėjas gerbėjus pakvies į Pažaislio vienuolyną, tačiau anksčiau planuotas pasirodymas viduramžius menančioje Trakų pilyje yra nukeltas į 2021 metų liepos 18 dieną. Bilietai galios - jų keisti nereikės.

Išskirtiniame Daddy Was A Milkman koncerte Trakuose skambės ne tik gerai žinomi hitai, bet ir naujos dainos.

Prieš ketverius metus debiutavęs Daddy Was A Milkman greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas yra anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Scenos naujoką iškart puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – M.A.M.A. ceremonijoje Daddy Was A Milkman pelnė Metų proveržio ir Metų elektronikos apdovanojimus. 2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam M.A.M.A. apdovanojimų skaičiui.

Daddy Was A Milkman pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – Metų atlikėjo, Metų albumo, Metų koncertinio atlikėjo ir Metų popmuzikos atlikėjo. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui pelnytai buvo įteiktas svarbiausias titulas – M.A.M.A. komisija jį išrinko Metų atlikėju.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus Daddy Was A Milkman grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš dvejus metus Daddy Was A Milkman išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.