Muzika

2020.05.20 20:14

Dėl koronaviruso pandemijos atšaukiamas ir „Granatos Live“ festivalis

LRT.lt2020.05.20 20:14

Liepos 31-rugpjūčio 2 dienomis Lietuvos liaudies muziejuje turėjęs vykti festivalis „Granatos Live“ dėl koronaviruso pandemijos atšaukiamas. Apie tai trečiadienį vakare pranešė festivalio organizatoriai.

„Mes turėjom vilties, turėjom ir minčių, koks kitoks galėtų būti šiū metų festivalis, bet šiandien lūkesčiai virto negailestinga realybe. Deja, turime pranešti, kad „Granatos Live“ nukeliamas kitiems metams“, – rašoma oficialiame festivalio puslapyje.

Dėl koronaviruso pandemijos šiuo metu Lietuvoje neleidžiama rengti didelių renginių ir koncertų. Nuo vasaros pradžios leidžiama organizuoti renginius, kuriuose susirenka ne daugiau nei 30 žiūrovų. Manyta, kad trečiadienį šie draudimai bus kiek sušvelninti, tačiau šio klausimo svarstymas nukeltas kitai savaitei.

„Kitais metais festivalis bus didesnis ir geresnis, tik jo laukti reikės šiek tiek ilgiau“, – sako organizatoriai.

Kaip skelbiama puslapyje, nauja „Granatos Live“ data bus paskelbta netrukus, o kartu su ja ir informacija dėl bilietų.

2020 metais festivalyje turėjo pasirodyti Zara Larsson, Becky Hill, Gabrielė Vilkickytė.

LRT.lt primena, dėl karantino jau atšaukti šią vasarą turėję vykti festivaliai „Devilstone“, „Kilkim žaibu“, „Tilto namų festivalis“, trečiadienį pranešta ir apie Karkles muzikos festivalio atšaukimą. Ne vieno kito festivalio rengėjai vis dar svarsto įvairias galimybes.