Naujienų srautas

Muzika2020.05.20 14:14

Dėl koronaviruso pandemijos Karklės muzikos festivalis šią vasarą neįvyks

LRT.lt 2020.05.20 14:14

Rugpjūtį turėjusio vykti Karklės muzikos festivalio teks palaukti iki kitų metų. Apie tai trečiadienio popietę pranešė jo rengėjai.

Vienas didžiausių Lietuvos muzikos festivalių, pirmą sykį surengtas 2010 metais, turėjo vykti rugpjūčio 14-16 dienomis. Jame turėjo pasirodyti žinomi užsienio atlikėjai Y2K, Denzelis Curry, Regard, būrys Lietuvos žvaigždžių.

Dėl koronaviruso pandemijos šiuo metu Lietuvoje neleidžiama rengti didelių renginių ir koncertų. Nuo vasaros pradžios leidžiama organizuoti renginius, kuriuose susirenka ne daugiau nei 30 žiūrovų. Manyta, kad trečiadienį šie draudimai bus kiek sušvelninti, tačiau šio klausimo svarstymas nukeltas kitai savaitei.

Dėl karantino jau atšaukti šią vasarą turėję vykti festivaliai „Devilstone“, „Kilkim žaibu“, „Tilto namų festivalis“, ne vieno kito festivalio rengėjai vis dar svarsto įvairias galimybes.

„Iki pat šios dienos tikėjome ir dėjome visas pastangas, kad visų mūsų taip laukiama muzikos ir pramogų šventė įvyktų. Kiekvieną dieną sulaukdavome žinučių su palaikymo žodžiais „tikime“, „palaikome“, „viskas bus gerai“ ar parama, išreikšta paprasčiausiu širdelės paspaudimu prie „Karklės“ turinio.

Viltį palaikė ne tik neįkainojama Jūsų parama, gerėjanti situacija šalyje, bet ir sparčiai šylantis oras, kuris kuždėjo „Vasara jau čia pat“.

Bet... šiais metais vasara bus tylesnė: „Karklė 2020“ festivalis neįvyks, jis yra perkeliamas į kitą vasarą. Neneigsime, sprendimas dėl vasarą vyksiančių masinių renginių nebuvo toks netikėtas, kaip gegužės mėnesį iškritęs sniegas, tačiau dėl to nė kiek ne mažiau liūdna“, - skelbia Karklės festivalio rengėjai.

Informaciją apie naują festivalio datą ir bilietus jie ketina paskelbti artimiausiu metu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi