Naujienų srautas

Muzika2020.05.19 14:13

Popžvaigždė Harry Stylesas pristato karštą, prieš karantiną filmuotą klipą: „Jis skirtas prisilietimams“

LRT.lt 2020.05.19 14:13

Tarptautiniu fenomenu vadinamas britų dainininkas Harry Stylesas šią savaitę išleido vasarišką ir geidulingą vaizdo klipą ketvirtajam singlui „Watermelon Sugar“ iš jau platininio albumo „Fine Line“. 

Pristatydamas šią naujieną Harry Stylesas savo „YouTube“ kanale rašo: „Šis vaizdo klipas skirtas prisilietimams“.

Šių dienų kontekste šis raginimas skamba nostalgiškai, tačiau pats vaizdo klipas buvo filmuotas sausio mėnesį Majamyje, kai pasaulis dar nebuvo patyręs tokio masto karantino. Vasariškame klipe Harry Styles yra apsuptas supermodelių, besimėgaujančių vaisiais ir prisilietimais.

„Tai yra kūrinys, kurį užbaigti man užtruko bene ilgiausiai. Jis – apie pirminę euforiją, kai prasideda santykiai“, – trumpai apie „Watermelon Sugar“ įkvėpimus dar seniau kalbėjo H. Stylesas.

Nors šios dainos vaizdo klipas buvo pristatytas tik vakar, Harry gerbėjai jau spėjo jį išnarstyti po kaulelį. Pirmiausia, jie pastebėjo, kad atlikėjas dėvi drabužius iš naujosios „Gucci“ kolekcijos. Taip pat – atlikėjo pamėgtus auksinius H ir S formų žiedus, kuriuos jis dažnai pabrėžia ir savo gyvo garso pasirodymų metu.

Pro akis nepraslydo ir daugiau atpažįstamų ir pamėgtų grupės „One Direction“ nario H. Styleso aprangos detalių, taip pat ir finalinė klipo scena, kuri tarsi atkartoja pabaigos sceną iš kito atlikėjo vaizdo klipo dainai „Kiwi“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą