Muzika

2020.05.17 16:09

Išgirskite: muzikos pasaulį šturmuoja jaunesnioji garsios dainininkės Miley Cyrus sesuo Noah

LRT.lt 2020.05.17 16:09

Skandalingosios JAV dainininkės Miley Cyrus jaunesnioji sesuo 20-metė Noah Cyrus šiuo metu išgyvena produktyvų laiką – prieš dvi dienas išleido minialbumą „The End of Everything“. 

Nors ne taip seniai buvo laikas, kai ji dėl sesers populiarumo slėpėsi nuo smalsuolių akių ir neturėjo nieko bendro su muzika, šiandien Noah Cyrus pati yra populiarių dainų autorė bei atlikėja ir netgi kur kas matomesnė nei jos sesuo.

Pirmą kartą Noah Cyrus savo nuotraukas žiniasklaidoje ėmė pastebėti būdama vos vienuolikos metų. Nelauktą dėmesį sekė ir apkalbos bei įvairiausi nemalonūs lyginimai su seserimi. Tuo metu, apie 2011 m., Miley Cyrus vardas buvo vienas iš penkių dažniausiai vedamų „Google“ paieškoje.

Tačiau dar gerokai iki to jos šeima susilaukdavo daug žiniasklaidos dėmesio, nes seserų tėtis Billy Ray Cyrusas – praeityje vienas populiariausių kantri muzikos atlikėjų Amerikoje ir „Grammy“ laimėtojas. Taip pat ir jųdviejų brolis Trace'as Cyrus – muzikantas bei labai ryški asmenybė.

Nepaisant visų šių faktų Noah iš pradžių net neplanavo pasukti šeimos keliu ir ilgą laiką domėjosi žirgininkyste. Tačiau po to, kai jos mylimiausias žirgas žuvo, ji nebesugebėjo tęsti šios veiklos. Tad kitu natūraliu N. Cyrus žingsniu tapo emocionalių dainų rašymas – taip gimė minialbumas „Good Cry“.

O jau šį penktadienį pasirodė ir antrasis muzikantės minialbumas „The End of Everything“.

„Didelė dalis dainų, kurias rašau, yra apie širdgėlą, susitaikymą su savimi, depresiją, nerimą“, – prieš daugiau nei mėnesį sakė Noah.

Tuo tarpu Lietuvos žiniasklaidoje Noah Cyrus neseniai nuskambėjo mados aktualijose. „Tmrw“ žurnalo viršelio fotosesijai garsioji dainininkė pasirinko lietuvių dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtus drabužius.

„Internetas turi tiek daug galios. Nesvarbu, ar esi gerai žinomas, ar ne, vis tiek labai skaudu skaityti apie save. Man tai teko išgyventi nuo labai ankstyvo amžiaus. Tačiau labai daug žmonių tai irgi patiria kasdien. Tai yra taip sumautai blogai“, – interviu minėtajam žurnalui kalbėjo N. Cyrus.