Muzika

2020.05.16 12:39

Pamatykite: „Eurovizijos” atrankos finalininkas Meandi pagaliau pristatė dainos „Drip” klipą

LRT.lt 2020.05.16 12:39

Šią savaitę Europa gyventų „Eurovizijos” ritmu, tačiau dėl koronaviruso sukeltos pandemijos konkursas pirmą kartą per visą jo istoriją atšauktas.

Atlikėjas Meandi populiaraus muzikinio šou gerbėjus ragina nenusiminti ir pristato savo šių metų eurovizinės dainos „Drip” vaizdo klipą.

Nors hiphopo atlikėjas Meandi, kaip ir dauguma muzikantų, šiuo metu koncertuoti negali, tačiau kurti nesustoja. Vaikinas džiaugiasi, jog karantinas tapo puikia proga užbaigti klipo „Drip” kūrybinius darbus.

„Šio vaizdo klipo kūrybinis procesas truko beveik metus. Nors filmavimo darbai buvo įgyvendinti per vieną dieną, pats pasiruošimas ir postprodukcija pareikalavo labai daug laiko.

Didžiausiu iššūkiu tapo montažas ir vizualiniai efektai, nes siekiant kokybiško rezultato privalėjome išdirbti kiekvieną kadrą, o viena sekundė, kaip žinoma, kadrų turi net 24. Nespėjome „Drip” klipo parodyti Lietuvos atrankos metu, tačiau finišuojame didžiosios „Eurovizijos” finalo savaitgalį”, – kalbėjo Meandi.

Ryškiomis spalvomis scenoje išsiskiriantis atlikėjas taip pat džiaugiasi, kad kuriant klipą dirbo su talentingais bendraminčiais.

„Visos komandos tikslas buvo tiek sau, tiek žiūrovams įrodyti, kad ir su mažais resursais galima gauti norimą kūrybinį rezultatą, tereikia tik užsidegimo ir laiko. Sakau ačiū kartu su manimi klipą režisavusiam Karoliui Kirijenko, vizualinių efektų meistrui Mantui Beginskui, spalvų korekcijas atlikusiam Karoliui Labučiui ir operatorių komandai „Kolibri”, – dėkojo Meandi.

Artimiausiuose atlikėjo planuose – naujo kūrinio premjera. Meandi tikisi, jog dainos skambesys nustebins ne vieną klausytoją.