Muzika

2020.05.15 11:59

Nors dideli susibūrimai – kol kas draudžiami, festivalio „M.A.M.A. vasara“ rengėjai tvirtina, kad jis įvyks

LRT.lt 2020.05.15 11:59

Lietuvoje ir toliau dėl koronaviruso pandemijos draudžiant didelius susibūrimus, festivalio „M.A.M.A. vasara“ rengėjai penktadienį tikino, kad jis įvyks.

Jie išplatino pranešimą spaudai, kuriame skelbia, kad rugpjūčio 29 dieną, kaip ir planuota, festivalis vyks Raudondvaryje.

Kai kurie vasarą turėję vykti festivaliai - „Tilto namų festivalis“, „Kilkim žaibu“, „Devilstone“ - jau atšaukti dėl karantino suvaržymų.

Atšaukta ir dauguma visoje Europoje šią vasarą turėjusių vykti didelių festivalių.

Tačiau „M.A.M.A. vasara“ rengėjai tikina, kad jų festivaliui neiškils kliūčių. Tikėtina, jog draudimai būriuotis Lietuvoje gali būti sušvelninti - pavyzdžiui, Estijoje nuo liepos bus galima organizuoti renginius, skirtus iki 500 žiūrovų (uždarose erdvėse) ir iki 1000 žiūrovų (atvirose erdvėse).

„Dėl susiklosčiusios situacijos, šiemet festivalis vyks taikant visas saugumo priemones, kad būtų užtikrintas maksimalus žiūrovų saugumas - tam bus skirtas ypatingas dėmesys“, - pranešime spaudai tvirtina M.A.M.A. apdovanojimus organizuojančios asociacijos pirmininkas Martynas Tyla.

Žadama, kad rugpjūčio 29 d. festivalyje dalyvaus Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, „Mad Money“, DJ Jovani, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Junior A“, „Jauti“ ir „Kabloonak“.

„Tikiu, kad bus galima vėl pamatyti žmonių akis. Kai žmogus klausosi muzikos, jis tampa geresnis. Labai laukiu gyvų susitikimų, todėl „M.A.M.A festivalis“ yra ypač laukiamas“, – pranešime cituojama dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Vienai populiariausių dainininkių šalyje pritaria ir energija trykštančius pasirodymus rengiantis Vidas Bareikis.

„Džiaugiuosi, kad šią, tikrai kitokią vasarą, turėsiu galimybę pasirodyti šiame festivalyje - , teigia atlikėjas. - Praėjusiais metais buvo nerealiai gerai, tad tikiu, kad per šį laikotarpį sukauptą energiją realizuosime „M.A.M.A. vasara“ festivalyje. Tai bus įsimintiniausias vasaros uždarymo vakaras“.