Muzika

2020.05.10 15:57

„TikTok“ sensacija Arizona Zervas pristato naują klipą: įamžino Los Andželo gatves per karantiną

LRT.lt 2020.05.10 15:57

Vis sparčiau populiarėjančiame socialiniame tinkle „TikTok“, kuriame daugiausia keliami mėgėjiški vaizdo klipai pagal įvairias dainas, šiuo metu itin sėkmingas amerikiečių muzikantas Arizona Zervas ne tik sulaukė sėkmės, bet ir šios platformos dėka tapo žinomas visame pasaulyje.

Jo kultinis hitas „Roxanne“, turintis virš milijardo perklausų internete ir bent 4 kartus pakilęs iki pirmos vietos JAV populiariausiųjų sąraše, šią savaitę sulaukė pasekėjo – ilgai laukto kūrinio „24“.

Arizona Zervas pristatė ne tik naują singlą „24“, bet ir vaizdo klipą, kuriame jis pats skrieja riedlente per karantino paveiktas Los Andželo gatves. Veiksmas vyksta nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

Dažnai Arizona Zervas yra lyginamas su kitais žinomais reperiais, pavyzdžiui, Drake'u ar Post Malone. Tiesa, šio atlikėjo išskirtinumas yra tas, kad, pavyzdžiui, jo singlas „Roxanne“ jau netgi tris kartus tapo platininiu, nepaisant to, kad kai jis buvo išleistas, atlikėjas neturėjo kontrakto su jokia įtakinga muzikos kompanija. Tai nesutrukdė jam susilaukti stulbinamos sėkmės.

Šiandien jo superhitas „Roxanne“ „TikTok“ socialiniame tinkle turi daugiau nei 2,6 mln. vaizdo įrašų, kuriuos sukūrė gerbėjai. O iš viso šio kūrinio perklausos internete viršija milijardą.

Muzikos kritikai irgi negaili liaupsų šiam muzikantui, teigdami, kad kone kiekvienas naujas Arizonos kūrinys puikiai atspindi ir šių dienų jaunimo aktualijas.