Muzika

2020.05.06 12:35

Išgirskite: naujoje pasaulyje garsios Danijos grupės „Lukas Graham“ dainoje – pašaipos iš meilės

LRT.lt 2020.05.06 12:35

„Grammy“ apdovanojimų nominantai, grupė „Lukas Graham“ išleido naują kūrinį „Love Songs“. Daina pristatyta kartu su socialinio tinklo „Myspace“ įkvėptu žodžių vaizdo klipu, kuriame - nuotraukos iš seno grupės vokalisto Luko Forchhammerio „Myspace“ profilio.

„Sunku apibūdinti šią dainą. Tai meilės daina ir ji tiesiog vieną dieną gimė mano galvoje. Kiekvienas žmogus meilės dainų klauso skirtingai, kai kurie galvoja, kad tam tikra meilės daina yra parašyta būtent jam ar jai. Mums tai pasirodė kiek juokinga ir apie tai nusprendėme parašyti dainą“, – apie naują dainą pasakoja „Lukas Graham“ vokalistas.

„Love Songs“ yra naujausia danų superžvaigždžių daina, ji pasirodo po šiais metais dienos šviesą išvydusios „Scars“ ir praėjusių metų „Lie“.

Atlikėjų daina „Love Someone“ iš 2018-ųjų albumo „3 (The Purple Album)“ iki šios dienos perklausyta jau daugiau kaip 1 mlrd. kartų ir net 18 kartų įvairiose pasaulio šalyse įvertinta platininiu sertifikatu.

„Lukas Graham“ pasaulyje debiutavo 2016-aisiais su pirmuoju albumu, jame ir trims „Grammy“ statulėlėms nominuotas hitas „7 Years“, kuris pasaulyje perklausytas daugiau kaip 3 mlrd. kartų.

Tai buvo geriausiai parduodamas tų metų debiutinio atlikėjų kūrinys, jis grupei padėjo pasaulyje surengti koncertinius turus, į kuriuos išparduoti visi bilietai, geriausius įvertinimus kūriniui skyrė kritikai iš leidinių „The New York Times“, „Rolling Stone“, „Billboard“.

Muzikantams šis, ant sofos Kristianijos rajone Kopenhagoje gimęs kūrinys atvėrė kelią į pasaulinę sceną ir pakeitė jų gyvenimą kardinaliai.