Naujienų srautas

Muzika2020.05.06 12:28

Popžvaigždė Chrisas Brownas gimtadienio proga sau ir gerbėjams įteikė neįprastą dovaną

LRT.lt 2020.05.06 12:28

„Grammy“ laimėtojas ir pasaulinė muzikos žvaigždė Chrisas Brownas antradienį atšventė savo 31-ajį gimtadienį ir ta proga kartu kitu vienu įtakingiausių šių dienų reperių bei „Grammy“ laimėtoju Young Thug išleido skaitmeninį albumą „Slime & B“, kuris iš karto susilaukė dėmesio.

Muzikos apžvalgininkai, praėjus vos kelioms valandoms po albumo išleidimo, ėmė stebėtis, kaip toks įrašas, kuriame yra 12 didžiulį komercinį potencialą turinčių dainų, nebuvo išleistas įprastu keliu, o tik internete.

Abu atlikėjai muzikos pasaulyje gerai žinomi dėl savo pomėgio kurti naujas tendencijas. Juolab kad Chrisas Brownas jau kurį laiką patiria komercinę sėkmę kitose srityse. Viena jų – mada. Jo prekės ženklas „Black Pyramid“ tapo geidžiamu daugelyje prestižinių mados tinklų visame pasaulyje.

Taip pat dainininkas yra žinomas filantropas, remiantis įvairias organizacijas, prisidedantis prie meno programo jaunimui kūrimo ir įkvepiantis jaunus talentus nepasiduoti. Vienu jų kadaise buvo ir kita popmuzikos žvaigždė Justinas Bieberis. Vakar, Chriso Browno gimtadienio proga, J. Bieberis savo socialiniuose tinkluose pasidalino jautria žinute.

„Nuo pat jaunystės tavo muzika mane įkvėpia. Mano pirmasis vaizdo įrašas „YouTube“, sulaukęs milijono peržiūrų, buvo tavo dainos „With You!“ koveris. Tu visada užimsi svarbią vietą mano širdyje. Esu labai dėkingas galėdamas būti tavo draugu ir broliu!“ - rašo J. Bieberis.

Chrisą Browną su gimtadieniu ir albumo išleidimu vakar sveikino ir jo mažoji dukra Royalty sudainuodama jam dainą ir įteikdama dviejų aukštų tortą, išpuoštą jųdviejų vaizdais, taip ištirpdydama tūkstančius žinomo tėčio gerbėjų širdžių.

Naująjį Ch. Browno albumą galima išgirsti čia:

Nuo savo debiuto 2005 m. Chrisas Brownas stipriai prisidėjo prie R&B muzikos raidos, pardavė daugiau nei 30 mln. savo albumų kopijų visame pasaulyje ir jau viršija 10 mlrd. savo kūrinių perklausų internete, panašiai tiek ir vaizdo klipų peržiūrų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi