Muzika

2020.05.05 13:03

Pamatykite: naujai dainai ir klipui atlikėja Bjelle subūrė ir žvaigždes, ir nepažįstamuosius

LRT.lt 2020.05.05 13:03

Mėnesį vystytas Ramintos Naujanytės (Bjelle) projektas baigėsi. „Finito, The End, pabaiga!“ – sako atlikėja, kuri per karantino laikotarpį savo naujajai dainai įgyvendinti subūrė didelę žmonių komandą.

Dainos įrašymo procese dalyvavę žmonės neretai net nepažinojo vienas kito. „Šios dainos versijoje galite išgirsti garsus, kuriuos įrašė Andrius Mamontovas, Algis Ramanauskas ir tuo pat metu girdite kaip dainuoja Julija ar groja Darius, kuris prisistatė, tiesiog Dariumi iš Vilniaus.

Tai ir smagiausia, kad žinomi žmonės vienos dainos atlikime muzikuoja kartu su mėgėjais. Pusės tų žmonių prieš tai net nepažinojau. Muzika sujungė visus vienam tikslui“, - teigia dainos autorė.

Dainos įrašymo procese be Ramintos iš viso dalyvavo aštuoniolika žmonių, o vaizdo klipą dainininkė sukūrė kartu su trisdešimt žmonių, keturiais šunimis ir kengūra.

„Jei nepavyksta žmogaus apkabinti, galima sukurti iliuziją, kad esame drauge. Įrašiusi dainą, norinčių dalyvauti paprašiau nusifilmuoti ir atsiųsti trumpus video, kuriuose dalyviai užsiima dažna ir labai mėgstama veikla“, - teigia atlikėja.

Vaizdo medžiagoje užfiksuotos akimirkos, kaip žmonės sportuoja, šoka, groja, piešia, lipdo, mėgaujasi gamta, žaidžia su gyvūnais ar krečia išdaigas savo artimiesiems.

„Kiekvienas atsiuntė savo akimirką, man atrodo tai ir suteikia dainai savito žavesio“, - įspūdžiais dalinasi Bjelle.

Dainos „Be saiko“ klipo akimirkos užfiksuotos skirtinguose Lietuvos miestuose, taip pat galite išvysti momentus iš Australijos, Japonijos, o kai kurie vaizdo klipe matomi žmonės gyvena Vokietijoje bei Anglijoje.

„Dėkoju visiems, kurie turėjo drąsos ir skyrė laiko dainos „Be saiko“ įgyvendinimui.

Kiekvienas momentas man suteikė neapčiuopiamą šilumą ir impulsą veikti toliau. Šios dainos idėja labai paprasta – sujungti žmones pozityviai akimirkai. Linkiu visiems išlikti artimais ir mylimais“, - sako Bjelle.