Muzika

2020.05.05 12:56

Išgirskite: spalvingoji „Eurovizijos“ atrankų dalyvė Aldegunda pristato naują dainą „Drugelis“

LRT.lt 2020.05.05 12:56

Įvairių muzikos žanrų atlikėja bei dainų autorė Aldegunda prieš metus iš JAV sugrįžo gyventi į Lietuvą.

Per šį trumpą laikotarpį ji jau spėjo sudalyvauti praėjusių metų „Eurovizijos“ atrankoje su savos kūrybos daina „I want your love“, prisidėjo prie „Mamų unijos” organizuojamų projektų paremti vėžiu sergančius vaikus.

Aldegundos pasirodymo metu buvo įžiebta Vilniaus rotušės aikštės kalėdinė eglė. Neeilinė Aldegundos gyvenimo istorija aprašyta savižudybių prevencijos tikslais išleistoje knygoje „Be pavadinimo“.

Šiandien, pastebimai pakeitusi savo sceninį įvaizdį, atlikėja pristato savo pirmąją lietuvišką dainą „Drugelis“.

„Vieną vakarą parsivežiau iš draugės dėžę su savo senais daiktais, kurią jai buvau palikusi „pasaugoti“, kol grįšiu iš Amerikos.

Nuo to laiko praėjo net du dešimtmečiai. Atidariusi ją radau apdulkėjusį dienoraštį, į kurį paauglystėje rašydavau slapčiausias savo mintis ir išgyvenimus. Atvertusi jį nukeliavau į praeitį, iš naujo išgyvendama taip seniai patirtus stiprius jausmus, tą tyrą pirmąją meilę.

Pajutau, kaip viskas vienu akimirksniu sugrįžo, lyg būčiau norėjusi visą tai patirti iš naujo. Iš to ir gimė daina „Drugelis“.

Tai prisiminimai, kurie persipynę su šiandienos tikrove man leido vėl prisiliesti prie trapios paauglystės meilės, kuri tyliai pro mane praskrido, lygiai taip, kaip tas trapus ir šioje žemėje laikinas baltas drugelis“, – sako atlikėja Aldegunda.