Naujienų srautas

Muzika2020.05.04 14:16

Muzikinio šou dalyvė Ieva Tubinas pristatė tuščiame teatre nufilmuotą klipą: šis kūrinys – lyg malda

LRT.lt 2020.05.04 14:16

„Leisk man suprast“ - taip vadinasi profesionalios džiazo atlikėjos bei praėjusio „Lietuvos balso“ sezono dalyvės Ievos Tubinas atliekama daina, kuriai vaizdo klipas buvo kuriamas tuščioje Klaipėdos dramos teatro salėje.

Žinoma klaipėdietė įsitikinusi, kad džiazo ir gospelo stiliumi sukurta daina „Leisk man suprast“ gali paliesti jautriausias klausytojų sielos kerteles.

„Šiandien, kai gyvename tokiu neramiu etapu, kai perkainojame savo vertybes, mano atliekama daina skamba lyg malda“, – sako I. Tubinas.

Naujausias atlikėjos vaizdo klipas, sukurtas baltai-juodoje gamoje, buvo filmuojamas tuščioje Klaipėdos dramos teatro salėje.

„Tuščios žiūrovų kėdės tarsi liudijo apie esamą situaciją. Juodai-balti atspalviai puikiai atspindėjo norimą išreikšti efektą: vilties ieškojimas, nežinia, tikėjimas nematomais dalykais“, – apie itin meninio, jau spėjusio sulaukti muzikos ekspertų teigiamo įvertinimo, vaizdo klipo idėją kalbėjo Ieva.

Šios dainos žodžių ir muzikos autorius – Ievos sutuoktinis, muzikos kūrėjas, meno mecenatas Juozas Tubinas.

„Šią dainą kūriau kaip maldą, kaip pašnekesį su Kūrėju apie mums visiems svarbius egzistencinius klausimus. Dainos teksto eilutėse galima atrasti daug prasmių, tad sakyčiau, jis dėl savo daugiasluoksniškumo savo stilistika primena tapybos darbą“, – sako J. Tubinas, ne tik kuriantis muziką, bet ir organizuojantis tapybos plenerus Klaipėdoje bei Palangoje.

Atlikėja Ieva neslepia, kad daugelis jos gerbėjų pastebėjo, kad dabar ji pagaliau atrado savo muzikinį kelią, gali dainuoti tai, kas arčiausiai jos širdies.

„Esu dėkinga likimui, kad jis man padovanojo ne tik mylimąjį, bet ir muzikos kūrėją. Dabar dainuoju mano sielai artimus kūrinius. Laimei, mūsų muzikiniai skoniai sutampa“, – šypsosi beveik prieš metus ištekėjusi I. Tubinas.

Ar karantinas netapo išbandymu jaunavedžių jausmams? Juk didžiąją laiko dalį dabar tenka kartu praleisti namuose. „Kad mes ir iki karantino kone dvidešimt keturias valandas per parą leisdavome drauge. Kartu eidavome į muzikos įrašų studiją, kartu dirbome mano vyro įkurtame viešbučių versle, kartu ilsėdavomės“, – sako Ieva, pastebinti, kad geriausias receptas, užkertantis kelią įvairiausiems pykčiams – mokėjimas atvirai išsikalbėti.

Ieva ir Juozas Tubinai tikisi, kad jau šį rudenį jiems pavyks surengti pirmąjį koncertą Klaipėdos dramos teatre, kuris savo stilistika primins muzikinį spektaklį. Jo metu Ieva keletą dainų atliks ir duetu su savo vyru. Scenoje dainininkei talkins profesionalių muzikantų grupė, šokėjai bei aktoriai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą