Muzika

2020.05.02 19:21

Išgirskite: įrašų leidybos gigantę „Sony Music“ sudominę lietuviai Lucky Luke ir Gaullin pristato naują dainą

LRT.lt 2020.05.02 19:21

Užsienio rinkose, ypač Vokietijos, itin sėkmingai veikiantys muzikos prodiuseriai iš Lietuvos Gaullin ir Lucky Luke oficialiai pateko į „Sony Music Entertainment“ akiratį. Su vienos įtakingiausių muzikos kompanijų pasaulyje palaikymu ir pagalba jiedu išleidžia savo singlą „Cherry Cola“.

„Aš ir Linas (Gaullin) esame geriausi draugai, bendraujame nuo pat vaikystės. Augdami savo gimtajame mieste Panevėžyje, kartu stengėmes išpildyti svajonę – kurti ir skleisti savo muziką. Dabar gyvename Vilniuje ir uždirbame iš savo kūrybos. Muzika mums yra visas pasaulis“, – singlo išleidimo išvakarėse savo su Gaullin istoriją trumpai papasakojo Lukas Kemėšis, muzikos pasaulyje žinomas Lucky Luke vardu.

Beje, būtent Lucky Luke vokalas ir skamba „Cherry Cola“ dainoje: „Visada muzikoje bandau eksperimentuoti, atrasti kažką naujo, todėl pabandžiau įrašyti ir savo balsą“, – toliau pasakoja Lucky Luke.

Šio kūrinio aprašyme leidėjai netgi naudoja terminą „Lithuanian Electronic“ (lietuvių elektronika) – tai tarsi atskiras ir sparčiai augantis šokių muzikos stilius pasaulyje. Prie jo populiarinimo stipriai prisideda ir kitas lietuvių prodiuseris – Dynoro. Beje, jo kūrybą taip pat leidžia „Sony Music Entertainment“.

„Su Dynoro esame geri draugai, kartu turime įsirengę studiją“, – trumpai apie ryšį su žymiuoju, bet vis dar itin paslaptingu lietuvių kūrėju kalba Lucky Luke.

Visų trijų minėtųjų prodiuserių iš Lietuvos pagrindinė auditorija šiuo metu daugiausia yra Vokietijoje. Tad nenuostabu, kad kito Gaullin kūrinio „Moonlight“ perklausos „Spotify“ vien tik Vokietijos rinkoje siekia 53 mln. (o iš viso – 166 mln.). Panašiu populiarumu Vokietijoje ir pasaulyje gali pasigirti ir Lucky Luke solinis hitas „Cooler Than Me“.