Muzika

2020.05.02 19:16

Išgirskite: Michaelas Buble su bičiuliais pristato per karantiną namie įrašytą dainą

LRT.lt2020.05.02 19:16

Garsus kanadiečių atlikėjas, „Grammy“ laimėtojas Michaelas Bublé pristatė per karantiną įrašytą kūrinį, už kurį gauti pinigai bus skirti įvairioms nepelno siekiančioms organizacijoms.

Ispanų muzikantų „Stay Homas“ parašytą kūrinį „Gotta Be Patient“ Michaelas išgirdo besikarantinuodamas su šeima namuose Vankuveryje.

Dainą jis įsimylėjo po pirmosios perklausos ir iš karto pasidalijo ja savo „Facebook“ paskyroje. Atlikėjo gerbėjams ji taip pat labai patiko ir tai Michaelą paskatino kūrinį įrašyti su ilgamečiais draugais „Barenaked Ladies“ bei Lotynų Amerikos atlikėja Sofia Reyes.

Bublé visas už kūrinį gautas lėšas paaukos Kanados ir Argentinos Raudonajam Kryžiui. „Barenaked Ladies“ savo dalį paaukos Kanados Maisto bankui. Sofia pinigus skirs įvairioms lotynų labdaringoms organizacijoms.

„Gotta Be Patient“ sukūrė Rai Benetas, Guillemas Boltó ir Klausas Stroinkas – visi jie yra Barselonoje įsikūrusios grupės „Stay Homas“ nariai. Karantino metu grupė kiekvieną dieną ant namo stogo Barselonoje įrašinėja naujas dainas.

„Šita daina labai įstrigo mano galvoje, tiesiog privalėjau nepaisydamas visų karantino sunkumų ją įrašyti. Susisiekiau su „Barenaked Ladies“ ir Sofia – jie iš karto sutiko prie manęs prisijungti.

Dainos žinutė, kurią mes įrašėme skirtingomis kalbomis, yra labai stipri ir svarbi šiuo metu. Būtent tos kalbos ir yra stiprioji dainos pusė – pats su anglų ir ispanų kalbomis susiduriu kiekvieną dieną bendraudamas su savo vaikais – tai tapo tarsi viena didele kalba“, – apie dainą pasakoja M. Bublé.

„Džiaugėmės galėdami dirbti kartu su Michaelu ir Sofia. Dainą įrašėme labai greitai, joje paslėpta tai, ko mums šiais sunkiais laikais visiems reikia. Muzika suvienija“, – pasakojo grupės „Barenaked Ladies“ lyderis Edas Robertsonas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.