Naujienų srautas

Muzika2020.04.29 13:35

Pamatykite: Mark Les ir Monique pristato dainos „Déjà Vu“ karantino versiją ir vaizdo klipą

LRT.lt 2020.04.29 13:35

Atlikėja Monika Pundziūtė – Monique ir muzikos prodiuseris, kompozitorius Marius Leskauskas – Mark Les šiandien pristato dainos „Deja Vu“ karantino versiją ir specialiai tam nufilmuotą vaizdo klipą. Dueto teigimu, ši patirtis buvo neįprasta ir suteikė unikalių iššūkių, tačiau jie džiaugiasi pasiektu rezultatu.

„YouTube“ platformoje publikavus dar 2017 m. išleistą albumą „Moon“, daina „Deja Vu“ susilaukė išskirtinai daug peržiūrų. To įkvėptas duetas nusprendė klausytojams padovanoti dainos gyvą versiją. Karantino laikotarpis įkvėpė kūrybiškai pažiūrėti į šią idėją, ir taip gimė mintis įrašyti dainą ir nufilmuoti naujo formato vaizdo klipą esant atskirose studijose.

Viena populiariausių šalies atlikėjų Monique teigia, jog dainos pasakojama istorija apie neeilinę meilę jai suteikė galimybę vėl prisiminti gražiausias gyvenimo akimirkas.

„Muzika kaip niekas kitas gali įprasminti atsiminimus ir leisti juos išgyventi iš naujo. Turiu galimybę sugrįžti į tas akimirkas ir padėkoti už jas. Tai puikus jausmas, kurį, tikiuosi, pajus ir klausytojai“ – pasakoja atlikėja.

Pasak Mariaus Leskausko, jis norėjo suteikti dainai naujo skambesio, kurį įkvėpė šis karantino laikotarpis.

„Lyginant su pirmąja dainos versija, ši išsiskiria savo svajingumu, noru dar labiau įtraukti klausytoją į dainos istoriją ir ją išgyventi. Šiuo metu visas pasaulis yra sustojęs, turime laiko atsigręžti atgal, pasvajoti", – teigia kompozitorius.

Duetas atvirauja, jog, nepaisant unikalios patirties įrašinėjant dainą atskirai, nenorėtų to kartoti, esant visoms galimybėms to nedaryti. Atstumas atima linksmas akimirkas ir naujas idėjas, kurios gimta būnant kartu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi