Muzika

2020.04.28 10:55

Atlikėja Paula per karantiną gerbėjus subūrė bendram vaizdo klipui – nusifilmavo ir žinomi žmonės

LRT.lt2020.04.28 10:55

Dainininkei Paulai Valentaitei karantino laikotarpis, panašu, yra labai produktyvus. Vos prieš mėnesį pristačiusi naujausią kūrinį ir vaizdo klipą „Wanted U“, šiandien atlikėja pristato dar vieną itin gaivų ir pozityvų darbą – dainą „miss u“.

Socialiniame tinkle „Instagram“ pakvietusi gerbėjus prisidėti prie bendro vaizdo klipo, vakar toje pačioje platformoje Paula surengė ir išankstinę premjerą.

Naujausio kūrinio „miss u“ vaizdo klipe įsiamžino ir ne vienas žinomas atlikėjos bičiulis.

Šiandien viena jauniausių šalies atlikėjų Paula džiaugiasi naujausiu jos ir didžiulės komandos darbu. Prie bendro vaizdo klipo prisidėjo daugiau nei 60 skirtingų žmonių.

„Kai kilo ši idėja galvojau, kad būtų smagu, jog prie bendro vaizdo klipo prisidėtų pora dešimčių žmonių. Esu neapsakomai laiminga, nes filmuotis panoro daugiau žmonių nei galėjau įsivaizduoti!

Per keletą dienų gavau per 60 įvairiausių vaizdo įrašų, kuriuose žmonės linksminasi pagal mano naują dainą „miss u“, – džiaugsmo neslepia Paula.

Paula atvira – į karantino suvaržymus visą šį periodą žiūrėjo labai atsakingai ir laikėsi visų sąlygų, todėl draugų ir kolegų yra labai išsiilgusi. Būtent taip ir kilo mintis dainai bei iššūkiui „miss u“.

„Kalbant su draugais telefonu, vaizdo skambučiais, kaskart kartojam kaip pasiilgom vieni kitų. Atrodo, kad paprasčiausius dalykus, kurie ankščiau atrodė savaime suprantami, pamačiau iš naujo. Ir vertinti juos pradėjau daug labiau.

Visa tai tapo dainos istorija, o vaizdo klipe nusifilmavę draugai ir visai nepažįstami žmonės apie tai ir pasakoja – kaip leidžiame laiką namuose ir su nekantrumu laukiame susitikimų, kai galėsime gyvai pasakyti, kaip smarkiai pasiilgome“, – apie dainos idėją pasakoja atlikėja.

Naujasis kūrinys „miss u“ gali tapti ne tik pozityviu prisiminimu apie šį visiems nelengvą periodą, bet ir artėjančios vasaros hitu. Šviesi, šiek tiek nostalgiška ir teigiamai nuteikianti daina, pasak jaunosios atlikėjos, yra tik vienas iš daugybės per karantino periodą sukurtų kūrinių.

„Kūrybine prasme atsiskyrimas nuo pasaulio man padėjo kurti daugiau nei paprastai. Labai džiaugiuosi, kad namų garaže turiu įsirengusi įrašų studiją, kurioje ir praleidžiu didžiąją laiko dalį. Ir nors beprotiškai pasiilgau draugų, nuobodžiauti neteko“, – atvirauja Paula.

Į vaizdo klipą atlikėja pakvietė ir ne vieną žinomą savo bičiulį. Čia galima išvysti ir stilistų duetą Viktoriją Šaulytę su Joringiu Šatu, radijo laidų vedėją Žygimantą Gečą, žinomą tenisininką Simą Kučą, aktorius Aistę Diržiūtę ir Edgarą Bechterį, laidų vedėją Ugnę Siparę su vyru Mariumi, muzikos prodiuserį Gytį Valicką – Echoes bei daugelį kitų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt