Muzika

2020.04.28 10:36

Neįprastų koncertų ciklas „Drive in live“ įsibėgėja: į sceną aerodrome žengs ir „G & G Sindikatas”

LRT.lt2020.04.28 10:36

Savaitgalį prasidėjęs „Drive in live“ renginių ir gyvos muzikos koncertų ciklas sudrebino Paluknio aerodromą. Precedento Lietuvoje neturinčių koncertų žiūrovai klausėsi automobiliuose.

Balandžio 24 ir 25 dienomis Paluknio aerodrome įvyko pirmieji gyvo garso koncertai karantino metu. Penktadienį koncerte dainavo atlikėja Giedrė Kilčiauskienė su grupe, o šeštadienį scenoje savo dainas atliko grupė „Saulės kliošas“.

Renginių organizatoriai džiaugiasi, galėdami pasiūlyti tiek atlikėjams, tiek scenos darbuotojams darbą karantino metu, kuris buvo visiškai sustabdytas dėl COVID-19 pasekmių.

„Tai puiki pramoga ir tiems, kurie išsiilgo koncertų, kelionių, kurie nebenori sėdėti tarp keturių sienų. Atvykdami į koncertus, jūs taip pat remiate ir visą kultūros sektorių“, - sako projekto sumanytojai.

Artimiausi mamos dienos savaitgalio koncertai jau suplanuoti ir vyks gegužės 1, 2 dienomis. Penktadienį scenoje išvysime Egidijų Sipavičių su grupe, o šeštadienį scenoje savo dainas, kartu su grupe, atliks atlikėjas Kazimieras Likša.

Abu šiuos koncertus tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS. Transliacijų pradžia – 20 val. 30 min.

Vaizdai iš pirmųjų dviejų koncertų Paluknio aerodrome:

Koncertų ciklas „Drive in live“ vyks mažiausiai iki gegužės pabaigos. Organizatoriai solidarizuojasi su spec. tarnybų darbuotojais, kurie kovoje priešakinėje linijoje su korona virusu, ir į koncertus juos kviečia nemokamai. Norintys atvykti turi užpildyti specialią anketą renginių puslapiuose feisbuke.

Koncertų serijoje jau suplanuoti ir grupės „Happyendless“, atlikėjo Junior A pasirodymai. Daugiau atlikėjų bus paskelbta artimiausiu metu.

Pirmadienį paskelbta, kad prie šios koncertų serijos jungiasi ir žymiausia Lietuvos hiphopo grupė „G & G Sindikatas”. Jos koncertas Paluknio aerodrome įvyks gegužės 8 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt