Muzika

2020.04.27 17:15

Pamatykite: naujame Ievos Zasimauskaitės klipe – šiltas sveikinimas mamoms ir visiems žinoma daina

LRT.lt2020.04.27 17:15

Artėjančios Motinos dienos proga dainininkė Ieva Zasimauskaitė įrašė visiems puikiai pažįstamos dainos „Tau, mano mamyte” naują versiją.

Jaukus, šiltas ir labai nuoširdus – tokiais žodžiais savo muzikinį palinkėjimą apibūdina Ieva.

„Man mama visada buvo ir bus neatskiriama mano dalis. Turbūt labiausiai gyvenime bijau, kad jos kažkada gali nebūti, todėl stengiuosi kiekvieną dieną bent kelias minutes pakalbėti, paklausti kaip ji jaučiasi ir pati papasakoti savo dieną.

Manau, be galo svarbu mamoms rodyti daug dėmesio ir meilės, nes jos ne tik mums padėjo atkeliauti į šį pasaulį, bet ir davė meilę, kurios niekas kitas pasaulyje negali duoti. Ta mamos meilė yra visai kitokia, tokia nesavanaudiška ir tyra. Norėčiau ir aš kada nors taip mokėti mylėti ir būti kaip mano mama.

Ji visada čia ir dabar, kada tik reikia, nesvarbu kas. Todėl ne tik visą šią savaitę iki mamyčių dienos, bet ir visą gyvenimą noriu jai dovanoti tai, ko ji pati mane išmokė - mylėti ir rūpintis. O čia tokia nemateriali, bet pati brangiausia dovana. Daina, kurioje sakau – ačiū, Mama, kad mane auginai ir vis dar augini”, - sako I. Zasimauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt