Naujienų srautas

Muzika2020.04.27 10:29

Išgirskite: grupė „shishi“ pristato naują lietuvišką dainą „Nebesikalbam“

LRT.lt 2020.04.27 10:29

„Nebesikalbam“ – daina apie tai, kaip žmonės nebesikalba ir kaip iš to kyla daug nemalonių, nepatogių situacijų. Dažnai nesusikalbi, su kuo labiausiai norėtum susikalbėt. Kodėl taip yra?“ – klausimus šiandien pasirodžiusiu kūriniu kelia grupės „shishi“ narės.

Dainomis iš naujo, birželį išleidžiamo albumo „Mafitishei“ muzikantės dalinasi paeiliui.

„Nebesikalbam“ – ketvirtas albumo kūrinys bei pirmasis – lietuviškas. Jį ir kitas septynias dainas birželį bus galima išgirsti ir įsigyti apčiuopiamu – vinilo formatu.

Grupė prasitaria, kad ištikimiausiems gerbėjams daina gali būti jau girdėta – anksčiau „shishi“ ją dainavo anglų kalba.

„Čia yra dainos „Don't Talk“ vaikas. Perdaras. Kai įrašinėjom viena pirmųjų savo dainų „Don't talk“, kolega Paulius Burakas mums sako – o, išverskit į lietuvių kalbą, mes sakėm – ne, nesigauna, nepavyksta. Po kiek laiko, sėdėjau sėdėjau, ir gimė „Nebesikalbam“.

Buvo labai įdomu rašyti lietuviškai, labai sunku, bet įdomu. Gali būt, kad naujas lietuviškų dainų rašymo būdas yra toks – parašai tekstą angliškai, o tada jį bandai išverst į lietuvių kalbą“, – singlo atgimimą antrame albume prisimena bosistė Victoria.

Iš asmeninių patyrimų gimusią dainą Victoria pristato taip: „Kai kažkas su kažkuo pradėjo skausmingai nebesikalbėt ir nesusikalbėt ir viskas buvo taip, kaip dainuojam. Visiškai taip pat. Dar žiūrėsim, kaip ateity bus, ar po vieną, ar kartu.“

Už pagalbą įrašinėjant bei leidžiant visas albumo dainas muzikantės dėkingos asociacijai AGATA bei Didžiosios Britanijos muzikos kompanijai „The state51 Conspiracy”.

Atlikėjos taip pat džiaugiasi iliustratoriaus ABran vaizdais, sukurtais kiekvienam albumo singlui. Beje, kūrinio „Nebesikalbam“ klipe matyti ir visų trijų grupės narių – Marios Rosos, Francheskos ir Victorios - šunys.

Trash, surf, soulo, repo muzikos kolektyvo „shishi“ garsus ir balsus šiuo metu sudaro Victoria – Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas), Maria Rosa – Giedrė Nalivaikaitė, (el. gitara, vokalas) bei neseniai būgnininkę ir vokalistę Francheską – Eleną Neniškytę pakeitusi Benadetta – Kamilė Griušytė (būgnai, vokalas).

Trijulė, visą pavasarį turėjusi aktyviai keliauti po Europos muzikos industrijos festivalius – muges, pasikeitus planams linkėjimus klausytojams siunčia iš namų, kur šiuo metu kuria dainas būsimam – trečiajam grupės albumui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi