Muzika

2020.04.26 19:46

Išgirskite: nauja JAV žvaigždės Alicios Keys daina tapo himnu kovojantiems su COVID-19

LRT.lt 2020.04.26 19:46

15-os „Grammy“ statulėlių laureatė Alicia Keys pristatė naujausią savo dainą „Good Job“, kurią ši žinoma atlikėja ir dainų autorė parašė pernai kartu su savo vyru Swizzu Beatz, kolega Avery Chamblissu ir pasaulinių hitų, tokių kaip Rihannos „Umbrella“, Beyonce „Single Ladies“ ar Justino Bieberio „Baby“, bendrakūrėju The Dream.

„Good Job“ buvo sukurta A. Keys gyvenimo herojams – dainininkės vienišai mamai ir daugeliui kitų, kurie užima svarbia vietą Alicios gyvenime ir kuriems nebuvo užtektinai progų padėkoti per muziką. Tačiau šių dienų kontekste ši daina suskambėjo kitaip.

„Ar būtumėte fronto linijoje ligoninėje, ar bandytumėte subalansuoti savo darbą, šeimos rutiną ir mokslus iš namų, ar vežiotumėte paštą, siuntinius, maistą, ar tvarkytumėtės su asmeniniais sunkumais COVID-19 akivaizdoje – žinokite, esu su Jumis. Jūs esate matomi, mylimi ir vertinami“, – pasaulį drąsina A. Keys.

Ši daina taip pat tapo pagrindiniu garso takeliu „CNN Heroes“ kampanijoje, kuri atiduoda pagarbą visiems žmonėms-herojams, aktyviai veikiantiems šios pasaulinės krizės akivaizdoje.

„Ši nauja Alicios daina puikiai atspindi tai, ką mes matome šios pandemijos kontekste – t. y. žmones, kurie žengė žingsnį į priekį, kai pasauliui to reikia labiausiai“, – pastebi „Warner Media News & Sports“ valdybos pirmininkas Jeffas Zuckeris.

Nuo savo debiutinio albumo (2001 m.) pasirodymo Alicia Keys pardavė daugiau nei 65 mln. albumų kopijų. Dar šiemet ji ruošiasi išleisti ir savo septintąjį albumą „Alicia“, kuriame taip pat bus ir daina „Good Job“.