Muzika

2020.04.25 13:10

Pamatykite: Rolandas Mackevičius pristato naują vaizdo klipą „Išleiskit!“

LRT.lt2020.04.25 13:10

Televizijos ir radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius ir socialiai už humorą atsakingas projektas „Bande Role“ pristato jau ketvirtąjį kūrinį, pavadinimu „Išleiskit!“, rašoma pranešime žiniasklaidai. 

Komanda pasakoja, kad kūrinys gimė karantino metu, iš nenumaldomo noro bent kartą pajausti šokio aikštelės energiją tikrame klube, o ne savo buto svetainėje.

„Galingas trance ir techno muzikos ritmas, kartu su neviltimi persmelktu, kambaryje uždaryto „reiverio“ dainuojamu tekstu susimaišė netikėtame kokteilyje, kuris patiks kiekvienam judesio pasiilgusiam piliečiui“, – taip naujausią darbą pristato kūrybinė grupė.

„Bande Role“ kūrybinės komandos darbas sulaukė stipraus projekto bičiulių palaikymo. Namų sąlygomis pavyko nufilmuoti nuotaikingą vaizdo klipą, kuriame – puikiai pažįstami veidai. Kaip rašoma pranešime, kiekvienas iš dalyvių parodė, kaip sukuria sau vakarėlio nuotaiką karantino metu namuose, o kartu visų kolegų bendras vaizdo įrašas „pavirto į vieną galingą linksmybių maratoną šių metų „Bande Role“ projekto klipe“.

„Bande Role“ tvirtina, kad ir toliau stebins savo gerbėjus naujais kūriniais ir vaizdo klipais.

Klipe nusifilmavo: Agnė Jagelavičiūtė, Mantas Stonkus, broliai Lavrinovičiai, Karolina Meschino, Monika Liu, Naglis Bierancas, Justinas Jarutis, Iglė Bernotaitytė, Jonas Nainys, Deimantė Kazėnaitė, Goda Sabutytė-Alijeva, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Deividas Bendžius, Jessica Shy, Rokas Jančiauskas, Gabrielė Užkurytė, Linas Strockis. Muzika: Linas Strockis. Žodžiai: Rolandas Mackevičius ir Linas Strockis. Montažas: Petras Skukauskas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.