Naujienų srautas

Muzika2020.04.24 12:49

Ramūnas Zilnys kalbina: LRT.lt transliacijoje „8 Kambario“ hitas suskambo kitaip

LRT.lt 2020.04.24 12:49

Penktadienio rytą vienas ryškiausių hiphopo duetų Lietuvoje „8 Kambarys“ dalyvavo portalo LRT.lt transliacijoje, kurios metu klausytojams pristatė ilgai lauktą dainą „Jie viską žino apie mus“.

Daug perklausų muzikos platformose jau renkantis kūrinys šįkart nuskambėjo visiškai kitaip – su akustinės gitaros motyvu ir gyvai įrašyta boso partija. Pasak dueto narių Karolio Talučio-Talaz ir Deivido Alejūno-Corsalio, ši daina turi didelę perspektyvą tapti hitu.

Atlikėjų pokalbį su Ramūnu Zilniu galite pamatyti čia:

Ramūnas Zilnys kalbina. „8 Kambarys”: karantino metu spėjome parašyti jau 3 kūrinius

„Matome rodiklius, pagal tai galime nuspręsti, kuris kūrinys „sprogs“. Dažniausiai pasiteisina devynis kartus iš dešimties. Skaičiai niekada nemeluoja. Be to, ši daina yra apie ribą tarp vienas kitą mylinčių žmonių buvimo kartu ir visiško atsiskyrimo. O santykių tema visuomet yra aktuali“, – apie antro albumo „Panacėja“ kūrinį pasakoja Corsalis.

Talaz prisipažįsta, kad oficiali dainos premjera įvyko kartu su albumo pristatymu. Tačiau nors daina perklausomis jau dabar atrodo populiari, vis dar didelė klausytojų dalis nenaudoja „Spotify“. Būtent dėl šios priežasties visų albumo kūrinių premjeras atlikėjai atskirai pristato ir „Youtube“ kanale.

„Matėme susidomėjimą šia daina, todėl dar kartą prie jos prisėdome ir papildėme aranžuotę akustiniu motyvu bei gyvai įrašyta boso partija. Tikiuosi, šią dainą naujai atras ir „Spotify“ vartotojai. Kaip ir daugelis mūsų kūrinių, šioje dainoje palikta daug vietos klausytojo interpretacijai. Visgi, dainos centre išlieka meilės istorija, kurią iš šalies nuolat mėgina sukontroliuoti pašaliniai žmonės“, – atskleidžia Talaz.

Pasak jo, tie žmonės gali būti tiesiog nepažįstamieji arba kaip tik draugai, kurie tave gelbsti įvairiose problemose. Tai gali būti artimieji, matantys istoriją iš šalies ir laikantys tave, kai negalvoji ir jau daug kartų „stoji ant to paties grėblio”.

Corsalis džiaugiasi, jog naujai pristatytoje dainoje daugelis klausytojų jau spėjo atrasti dalelę savęs. Tačiau jauniems žmonėms pataria per daug nemąstyti šia tema, nes viskas tokiame amžiuje atrodo daug dramatiškiau nei iš tiesų yra.

„Meilė yra pozityvi ir viskas priklauso nuo to, kaip tu į ją pažiūrėsi. Mūsų kūrinys tai puikiai atspindi. Tu supranti, kad negali kontroliuoti savo jausmų ir net jei pasaulis būtų prieš, tu vis tiek brisi ten pat ir darysi tas pačias klaidas. Bet jei tai tave veža, ar verta elgtis kitaip?“ – retoriškai klausia Corsalis.

Pasak jo, dramos taip pat gali būti pozityvios – be jų netgi būtų neįdomu. Tačiau anksčiau ar vėliau supranti, kaip juokingai iš šono atrodei. Todėl jauniems žmonėms jis pataria labiau džiaugtis savo vėjavaikiška energija, nes tai nesitęsia amžinai.

Šiuo metu „8 Kambarys“ nuotoliniu būdu įrašinėja naujus kūrinius. Artimiausiu metu duetas taip pat ketina pristatyti dar premjeros „YouTube” kanale neturėjusius kūrinius iš albumo „Panacėja“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi