Muzika

2020.04.24 12:36

Išgirskite: Jovani su Jessica Shy pristato naują dainą „20 Seconds“

LRT.lt2020.04.24 12:36

Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, pristato naujausią savo singlą – kūrinį „20 Seconds“. Dainą, kurią prodiuseris įrašė su dainininke Jessica Shy, jau galima išgirsti visose muzikos platformose.

„Aš tikrai tikiu, kad prarasti meilę yra blogiausia, kas gali nutikti. Todėl, jei jauti ryšį su žmogumi, privalai nedelsti ir imtis veiksmų!“ – taip apie naują savo kūrinį pasakoja Jonas Nainys.

„20 Seconds“ yra iš lėto, bet užtikrintai įkaitinantis kūrinys. Dainos tema - nepraleisti savo momento ir imtis savalaikių veiksmų, kad vėliau netektų gailėtis. Dainą vainikuoja išskirtinis sparčiai populiarėjančios dainininkės Jessicos Shy vokalas.

„Euforiškas pabėgimas į klubą“ – taip Jovani kūrybą apibūdino įtakingas muzikos žurnalas „Billboard“, negailėjęs liaupsių singlui „Half Life“.

Dar didesnių simpatijų lietuvių atlikėjui neslepia dažnai svarbiausiu balsu klubinės muzikos pasaulyje vadinamas „EDM.com“, teigiantis, kad Jovani ir Jazzu bendras hitas „Keep It To Myself“ buvo vienas geriausių 2018-ųjų metų kūrinių, turintis „viską, kas mums patinka elektroninėje muzikoje“.

Kaip populiaraus didžėjų dueto „Radistai“ narys, Jonas Nainys - Jovani yra puikiai žinomas elektroninės muzikos mėgėjams. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt