Naujienų srautas

Muzika2020.04.21 15:19

Ironvytas pristato klipą „Karantinas“: tokio ištuštėjusio Vilniaus turbūt nebepematysime

LRT.lt 2020.04.21 15:19

Neseniai gerbėjus nudžuginęs karantino tematikos kūriniu „In Da Troba”, kūrį tiesioginės transliacijos metu įrašė kartu su aktoriumi Audriumi Bružu bei muzikos prodiuseriu Donatu Tamašausku Dzouns, Ironvytas pristato dar vieną šių dienų aktualijas apimantį kūrinį „Karantinas“.

Ironvytas pasakoja, kad kūrinį „Karantinas" nešiojo galvoje jau pora savaičių. Atlikėjo teigimu, nuo pirmųjų karantino dienų jį buvo apėmusi nežinomybė ir baimė. Norėjosi sau ir savo gerbėjams suteikti vilties ir pozityvo.

„Įvedus karantiną buvau šiek tiek skeptiškas, tačiau kuo daugiau pradėjau domėtis pasauline pandemija, tuo neramiau pasidarė viduje tiek dėl viruso, tiek dėl ekonominės padėties. Tačiau supratęs, kad nuo manęs nedaug kas priklauso, pradėjau mąstyti, kaip galėčiau prisidėti prie savo klausytojų vidinės ramybės.

Pirmiausiai sumąstėme kūrinį „In Da Troba" - apie tai kaip mes šėlstame užsidarę namuose, o po jo jau pradėjau dirbti ties romantišku kūriniu apie du įsimylėjėlius, kurie yra uždaryti savo šalyje ir gyvena gražiomis svajonėmis ir viltimi", - dėstė Ironvytas.

Vaizdo klipas nufilmuotas ištuštėjusiame Vilniuje. Vaizdai primena Holivudo filmą.

„Vaizdo klipas gimė ekspromtu. Sekmadienio popietę socialiniuose tinkluose pamačiau, jog Vilniaus miestas tuščias ir atrodo labai mistiškai. Pagalvojau, kad tai puikus laikas filmuoti ir daugiau tokį ištuštėjusį savo gimtąjį miestą vargu ar pamatysiu.

Parašiau savo bičiuliui Maksimui Vilčinskiui, kuris su Max.Vil komanda sutiko operatyviai padėti. Štai ir pristatome savo bendrą darbą, kuris per savaitgalį pakilo į „YouTube“ populiariausiųjų trejetuką", - džiaugėsi Ironvytas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi