Muzika

2020.04.20 13:20

Naują dainą „Laikomės“ pristatantis Stano: atlikėjams teks priprasti prie žymiai mažesnių atlyginimų

LRT.lt 2020.04.20 13:20

„O ką jūs karantino metų darytumėte, jei nebūtų muzikantų ir aktorių?“ - retoriškai klausia Stanislavas Stavickis – Stano, pristatydamas savo naujausią dainą.

Populiarioji kultūra, anot atlikėjo, šiuo metu yra visiškoje duobėje.

„Mus pirmus „uždarė“ ir paskutinius „atidarys“. Susiklosčiusiomis aplinkybėmis tai suprantama ir normalu. Bet ar tikrai šou pasaulis – mažiausiai reikalinga visuomenės dalis?

Bent akimirkai įsivaizduokime savo dabartinę buitį be filmų, serialų, muzikos. Ką veiktume vieni uždaryti namuose? Esu tikras, kad populiarioji kultūra tikrai neišnyks, bet yra vienas dalykas, kuris pasikeis iš esmės. Kūrėjams ir atlikėjams teks priprasti prie žymiai mažesnių atlyginimų ir manau ilgą laiką nebegirdėsime kalbų apie šimtatūkstantines pajamas.

Tai gerai ar blogai? Žinoma, visada geriau visiems uždirbti kuo daugiau. Bet kūrėjas nuo verslininko skiriasi tuo, kad nekurti jis negali. Tad dainų, filmų ir spektaklių dar bus. Štai ir aš pats pristatau savo naujausią dainą „Laikomės“. Ji apie tai, kas pastaruoju metu labiausiai išryškėjo, –vienintelis turtas yra artimi žmonės ir bendravimas. Laikykimės vienas kito“, – sako Stano.