Muzika

2020.04.20 10:49

Pamatykite: grupė „Black Biceps“ iš Nemenčinės pristato karantino vaizdo klipą

LRT.lt 2020.04.20 10:49

Pašėlusių vaikinų grupė „Black Biceps“, prieš kelis metus sužibėjusi TV šou scenoje, išleidusi 2017 metų vasaros hitą „Depozito“ ir drebinusi didžiausių Lietuvos festivalių scenas, sugrįžta su nauja daina.

Naujas vaizdo klipas ir daina „Ma‘caron“ nepanaši į bet kokį kitą vaikinų darbą.

„Nei muzika, nei klipo stilistika net iš tolo neprimena mūsų ankstesnės kūrybos. Sėdėdami karantine supratome, kad nekurti karantino metu kūrėjui yra pražūtingas dalykas.

Galų gale mes vistiek pradedame kurti, nes mintys vistiek veržiasi pro mūsų stogus, kurie pradeda čiuožti. Išleidę šį klipą norime patikrinti, ar čiuožia stogai ne mums vieniems. Tai simbolinis atsakas virusui ir manome, kad pozityvas ir šypsena sėdint saviizoliacijoje yra vieni svarbiausių dalykų, kad išlaikytume sveiką protą. O jei pozityvas ir geros emocijos bus paskleisti stipriau už virusą, tikrai jį įveiksime“, – sako vaikinai.

„Sugalvojome dainą ir klipo koncepciją labai spontaniškai, įrašėme ir nufilmavome viską namų sąlygomis. Parodėme nestandartinį buitinį gyvenimą karantino metu, pasitelkę savo vaizduotę ir artistiškumą.

Suprantame, kad muzikos skonis yra labai subjektyvus dalykas, tačiau svarbiausia, ko norime, tai sukelti žiūrovui bent kažkokias emocijas: juoką, nuostabą, svetimos gėdos jausmą, nesupratimą, bet ką, ką seniai patyrėme sėdėdami karantine.

Savo dainų kūrimas ir jų leidimas yra panašus į vaiko gimimą, mes jaudinamės dėl jo, saugojam jį nuo žiauraus pasaulio, tikime, kad jis pasieks daug, kaip ir visi kiti kūrėjai, stovime eilėse dėl savo vaiko, kad tik padėtume jam pasiekti žvaigždes, kai kurie vaikai būna užmiršti, niekam nereikalingi, kai kuriems vaikams pasiseka labiau, tačiau dėl šito vaiko mes nepergyvename, sugalvojome, sukūrėme, apžiūrėjome, išleidome jį į pasaulį ir nuėjome naujų „vaikų“ gaminti. Šitam vaikui viskas bus gerai, jam papildomos priežiūros nereikia“, - juokiasi muzikantai.