Muzika

2020.04.17 13:16

Jamesas Bluntas pristato jautrų klipą apie kovą su COVID-19: visas uždirbtas lėšas skirs medikams

LRT.lt2020.04.17 13:16

Britų dainininkas Jamesas Bluntas pristatė emocingą kūrinio „The Greatest“ vaizdo klipą, kuriame įamžinti su COVID-19 pandemija kovojantys medikai.

Kūrinys yra iš itin sėkmingo, į populiariausių Didžiosios Britanijos albumų trejetuką patenkusio albumo „Once Upon A Mind“. Visos 2020-aisiais už kūrinį gautos pajamos bus skirtos Didžiosios Britanijos medikams, kurie šiuo metu stovi pirmosiose kovos su COVID-19 pandemija linijose.

Dėl pandemijos buvo nukeltas ir ilgai lauktas Jameso Blunto koncertas Londono Karališkojoje Alberto salėje. Jis perkeltas į rugsėjo 23-ąją. Vasaros pradžioje J. Bluntas planavo koncertuoti Vilniuje, dėl šio pasirodymo kol kas laukiama žinių.

Pianinui parašyta baladė „The Greatest“ – ypatingai jautri daina, kurioje užšifruota pozityvi žinutė. Kūrinyje skamba skvarbus Jameso balsas ir jautri muzikinė dalis. Klipą režisavo Jacobas Wise‘as, jame nesuvaidinti kovos su COVID-19 pandemija vaizdai.

„The Greatest“ parašiau savo vaikams, kaip pozityvią žinutę ateičiai. Tačiau pastarosiomis savaitėmis ši daina įgijo visai kitą prasmę. Kasdien matome kaip medikai, savanoriai visame pasaulyje kovoja su koronavirusu, šie žmonės yra tikrieji mūsų herojai. Jie šiuo metu yra svarbiausi ir mes visi jiems turi parodyti pagarbą, kurios jie nusipelnė“, – apie dainą kalba J. Bluntas

Po elektroninio skambesio pripildyto ankstesnio albumo, šį kartą Jamesas Bluntas grįžo prie klasikos. Visi „Once Upon A Mind“ kūriniai yra pripildyti atlikėjo asmeninių išgyvenimų. Be dainos „The Greatest“, albume „Once Upon A Mind“ skamba tokie kūriniai kaip „The Truth“, „Cold“, „Champions“, „Monsters“, „Youngster“, „5 Miles“.

Jameso klasika – 2004-ųjų debiutinis albumas „Back To Bedlam“ - visai neseniai buvo paskelbtas vienu geriausiai parduodamų dešimtmečio albumų, o su šeštuoju studijiniu albumu „Once Upon A Mind“, J. Bluntas dar kartą įrodė koks gabus, nuoširdus ir emocingas dainų kūrėjas jis yra. Iš viso atlikėjas yra pardavęs daugiau kaip 23 mln. albumų kopijų.

Populiariausi