Naujienų srautas

Muzika2020.04.11 18:39

Pamatykite: JAV grupė „Twenty One Pilots“ pristato karantino metu sukurtą dainą ir klipą

LRT.lt 2020.04.11 18:39

JAV grupė „Twenty One Pilots“ pristatė kūrinį „Level of Concern“ – tai nauja daina, kurią grupės nariai parašė COVID-19 pandemijos metu.

Vilties įkvepiantis kūrinys pasiekiamas visose muzikos klausymosi platformose, kartu pasirodė ir oficialus kūrinio vaizdo klipas, kurį režisavo geri grupės narių draugai „Reel Bear Media“.

Grupės nariai Tyleris Josephas ir Joshas Dunas dalį už naują kūrinį surinktų lėšų paaukos „Crew Nation“ – tai specialus pasaulinis fondas, padedantis nuo koronaviruso nukentėjusiems žmonėms, kurie dirba koncertų organizavimo versle.

„Twenty One Pilots“ lyderis Tyleris Josephas visai neseniai savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad būdamas saviizoliacijoje kuria naują muziką. „Visą laiką kuriu, bet jaučiu, kad vieną dainą turime išleisti jau dabar. Manau, kad ji paprasta, bet suteikianti labai daug vilties“, – apie dainą, kurią pirmą kartą sukūrė su elektrine gitara, pasakojo Tyleris.

„Level of Concern“ – pirma nauja „Twenty One Pilots“ daina, pasirodanti po 2018-ųjų albumo „Trench“. Vos tik pasirodęs pastarasis albumas sulaukė neįtikėtinos tarptautinės sėkmės – tapo „auksiniu“, „Grammy“ laureatų duetui šis įrašas padėjo sumušti asmeninį rekordą – per pirmąją savaitę JAV parduota daugiau kaip 175,000 albumo kopijų.

Šis populiarus albumas pasaulyje perklausytas du milijardus kartų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi