Muzika

2020.04.11 18:02

Britų žvaigždė Charli XCX išleis karantino albumą: dainas sukurs užsidariusi namie

LRT.lt 2020.04.11 18:02

Britų popmuzikos žvaigždė Charli XCX tiesioginės transliacijos internete metu pranešė apie planus išleisti karantino metu sukurtą albumą „How I`m Feeling Now“.

Britų popmuzikos žvaigždė Charli XCX tiesioginės transliacijos internete metu pranešė apie planus išleisti karantino metu sukurtą albumą „How I`m Feeling Now“.

„Sveiki, čia Charli. Tikiuosi, kad šį keistą ir neaiškų laikotarpį jums sekasi gerai, kad ir kuriame pasaulio krašte jūs bebūtumėte. Kad išlikčiau pozityvi, man reikia kūrybos – tad tam šį likusį izoliacijos laiką ir nusprendžiau skirti – nuo nulio sukursiu naują muzikos albumą.

Nieko nenustebinsiu sakydama, kad albume atsispindės šiuo laikmečio nuotaikos, jo kūrimui naudosiu įrankius, kuriuos turiu savo namuose. Pati kursiu muziką, dainų viršelius, vaizdo klipus – viskas bus mano rankų darbo. Internete ieškosiu žmonių, su kuriais galėčiau įrašyti kūrinius, būsiu labai atvira, tad kviečiu jungtis ir jus.

Dalinsiuosi kūrinių demo versijomis, pokalbiais su kitais dainininkais, filmuosiu save studijoje, taip pat rengsiu specialias „Zoom“ konferencijas, kurių metu prašysiu, kad mano gerbėjai pasiūlytų idėjų albumui. Sukursime ir elektroninio pašto adresą, kuriuo jūs galėsite siųsti savo idėjas, muziką“, – paskelbė atlikėja.

Ketvirtadienį ji internete paskelbė ir dainą iš būsimojo albumo – ji vadinasi „Forever“:

27-erių dainininkė, kuri prieš kelerius metus koncertavo ir Lietuvoje vykusiame festivalyje „Galapagai“, pranešė, kad naujas jos albumas pasirodys jau po mėnesio – gegužės 15-ąją.