Muzika

2020.04.03 14:04

Išgirskite: Londone gyvenanti lietuvė Gabrielė Griciūtė - Ymi pristato dainą „Tomorrow Come“

LRT.lt2020.04.03 14:04

Ymi yra naujausias šiuo metu Londone gyvenančios muzikos prodiuserės, dainų autorės ir atlikėjos Gabrielės Griciūtės projektas.

Ymi yra naujausias šiuo metu Londone gyvenančios muzikos prodiuserės, dainų autorės ir atlikėjos Gabrielės Griciūtės projektas.

Kelionė į dabartinę Ymi muziką trunka jau daugiau nei 4 metus, ji užsimezgė dar gyvenant Lietuvoje, studijuojant Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Džiazo vokaliste norėjusi tapti mergaitė, dalyvavusi keliuose gerai žinomuose muzikiniuose projektuose (tarp jų - „Eurovizijos“ atrankoje), draugų ir dėstytojų pagalba išmoko prodiusuoti muziką ir išvyko į didmiestį, kuriame atrado naują įkvėpimą ir iššūkius.

Londone atlikėja daug dėmesio ir energijos skyrė garso dizainerės ir filmų muzikos kompozitorės karjerai, o ilgomis naktimis eksperimentavo su savo balsu, indie, electronic, synth, experimental, pop žanrais ir elektroniniu skambesiu, ieškodama unikalios muzikinės kalbos.

Visame šiame sūkuryje Ymi pavyko užbaigti pirmąjį savo albumą „Black Heart“ , kuris pasirodys dar šiais metais.

Pirmasis singlas „Tomorrow Come“ , neplanuotai rezonuojantis su dabartine situacija, jau šiandien atkeliavo į visas didžiąsias muzikines interneto platformas.

„Tomorrow Come“ („Rytojau, ateik“) yra kaip mantra, kurią sakau sau, kai viskas pasidaro miglota.

Rytojus ateis, visada ateina, o ateidamas atneša pokyčius. Galiu tik tikėtis, kad šita daina kažkam galbūt primins tokią paprastą tiesą, kurią pati nesunkiai pamirštu“, - taip savo debiutinį kūrinį apibūdina autorė.

„Tomorrow Come“ ir visas „Black Heart“ albumas kurtas ne vienerius metus ir jo išleidimas buvo planuotas iš anksto, todėl jis niekaip nesusijęs su dabartine pandemijos situacija.

Tačiau jei klausant Ymi muzikos klausytojams pavyks bent trumpam mintimis pabėgti nuo rūpesčių ir įtampos, tai bus didžiausias džiaugsmas ir įvertinimas“, - priduria Ymi.