Naujienų srautas

Muzika2020.04.03 12:11

Pamatykite: Justinas Jarutis LRT.lt transliacijoje pristatė pirmąją savo lietuvišką dainą „Tavęs“

LRT.lt 2020.04.03 12:11

Atlikėjas Justinas Jarutis penktadienį portalo LRT.lt transliacijoje pristatė naują kūrinį „Tavęs“.

Iki šiol kūrusiam angliškai Justinui tai – pirmoji viešai pristatyta daina lietuvių kalba.

Portalo LRT.lt transliacijoje penktadienį Justinas pasakojo apie pakitusį gyvenimą karantino metu, naująjį kūrinį, mėgstamus laisvalaikio praleidimo būdus šiuo sudėtingu metu ir būsimąjį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, kuris turėtų įvykti gegužės 22-ąją.

Viso pokalbio įrašą galite rasti čia:

Ramūnas Zilnys kalbina. Justinas Jarutis: jei koncertą teks nukelti dar kartą, visada yra planų C

„Kovo 13–ąją mano, kaip ir visų žmonių Lietuvoje, gyvenimas sustojo. Tą vakarą turėjo įvykti didžiulis mano koncertas „Žalgirio“ arenoje, kuriam ruošiausi pusę metų. O aš štai vaikščiojau po namus grodamas vieną akordą gitara ir galvoje sukosi dešimtys minčių.

Po keleto minučių tiesiog pradėjau dainuoti „kai naktys baigias, sustoja upės, atsisukam į vienas kitą“ ir melodija įstrigo į galvą.

Labai keista, kad pradėjau kurti lietuvišką tekstą, nes iki šiol visos mano dainos prasidėdavo nuo angliškų žodžių niūniavimo po nosimi“, - pasakojo Justinas.

Dainininkas iškart parašė atlikėjai Gabrielei Vilkickytei, kuri tą vakarą turėjo apšildyti jo koncertą, ir pakvietė prisijungti, parašyti tekstą kartu: „Mėgstu jos kūrinius, mane žavi Gabrielės asmenybė. Buvo labai įdomu keletą valandų kartu praleisti prie šio kūrinio. Esu patenkintas tuo, kaip mums pavyko“.

Atlikėjas sako, kad daina kalba apie vienas kito troškimą, apie tai, kad žmogus žmogui yra svarbiau net už patį brangiausią dalyką – laiką: „Nutikus geram ar blogam dalykui, mes vis viena atsisukam į vienas kitą ir trokštame remtis į mylimą, artimą žmogų“.

„Tavęs“ buvo sukurtas per du vakarus, pabaigtas per dvi savaites. Kūrinio prodiuseris – nuolatinis atlikėjo kolega Paulius Vaicekauskas.

Kūrinio vizualizacijai pasirinktas menininko Tadao Cern paveikslas.

„Išgirdęs galutinę dainos versiją, iškart pamačiau šitą paveikslą savo galvoje. Jis papildo, puošia dainą ir kviečia net tamsoje įžvelgti besibraunančią šviesą“, - sako Justinas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi