Muzika

2020.03.30 13:36

Grupė „ba.“ nukelia didžiausią savo koncertą: sprendimas buvo neišvengiamas

LRT.lt2020.03.30 13:36

Iki šiol didžiausią savo solinį koncertą gegužės 1-ąją ketinusi surengti roko grupė „ba.“ pirmadienį pranešė, kad jis nukeliamas į rudenį.

Nauja Vilniaus salėje „Compensa“ vyksiančio koncerto data – spalio 30-oji.

Dėl koronaviruso pandemijos visoje Lietuvoje paskelbtas karantinas iki balandžio 13-osios, uždrausti visi renginiai ir susibūrimai.

Net jei gegužės 1-ąją koncertai jau galės vykti, kuo labai abejoja šalies muzikantai ir koncertų rengėjai, M.A.M.A. apdovanojimuose Metų roko grupe šįmet paskelbta „ba.“ nusprendė nerizikuoti ir gerbėjus susitikti pakviesti rudenį.

„Šitas sprendimas buvo neišvengiamas. Karantino metu niekaip negalime tęsti pasiruošimo koncertui, išpildyti savo tikslų ir dirbti prie naujų kūrinių įrašų.

Nenorėdami rizikuoti renginio kokybe, o vasarą į uždarą erdvę lįsti tikrai nebus noro nei jums nei mums, nusprendėme pasirinkti saugesnį variantą ir perkelti koncertą į vėlyvą rudenį.

Taip, šį pavasarį turėjo įvykti didžiausias mūsų solinis koncertas. Susidomėjimas juo mus šokiravo ir jau esame išpardavę pusę salės, tačiau nerašysime kilometrinio teksto, kaip mums čia dabar sunku ir kaip gaila. Faktas, kad gruzas, bet jis dabar visiems.

Galios tie patys bilietai. Jų keisti nereikia. Klausykit namuose, kartokitės žodžius. Saugokit save ir kitus“, - internete paskelbė grupė.