Naujienų srautas

Muzika2020.03.28 19:11

Žinomi Lietuvos reperiai siūlo mainus: jų muzikos albumai – už respiratorius medikams

LRT.lt 2020.03.28 19:11

Vis garsiau medikams kalbant apie būtinų apsaugos nuo koronaviruso priemonių ligoninėse stygių, reperiai „Mad Money“ ir Ironvytas nusprendė imtis savo iniciatyvos.

„Atsižvengdami į susidariusią situaciją, norime prisidėti prie būtinų priemonių, reikalingų medikų darbui, todėl skelbiame akciją „Mainyk respiratorius į albumus“.

Mes neturime priemonių, kurias galėtume atiduoti, bet turime būdų paskatinti savo fanus padaryti gerą darbą“, – trumpai idėją pristatė „Mad Money“ vokalistas Gediminas Melnikas.

Šeštadienį reperiai savo socialinėse paskyrose išplatino štai tokį pranešimą.

„Mainome albumus į respiratorius medikams!

Žinome, kad P. Mažylio gimdymo namams Kaune LABAI trūksta įvairiausių apsaugos priemonių šiuo sunkiu laiku. Jie dirba su itin jautria visuomenės dalimi: nėščiosiomis ir ką tik gimusiais kūdikiais. Tai padidintos rizikos grupės pacientai.

Mes jiems reikiamos įrangos neturime ir padovanoti negalime, bet jūs tai padaryti galite. O mes galime atsidėkoti albumais. Padovanosime po albumą kiekvienam, kuris atneš į šiuos gimdymo namus bent 2 vienetus FFP2 arba FFP3 respiratorius.

Jūs turite:

1. Sudėti respiratorius į voką ar maišelį. Respiratoriai privalo būti vakuuminiame, gamykliniame įpakavime. Jie turi būti FFP2 arba FFP3 modelio.

2. Į tą patį maišelį įdėti lapą su savo vardu ir telefono numeriu.

3. Atnešti respiratorius į P. Mažylio gimdymo namus Kaune, paskambinti į duris ir paduoti darbuotojui arba išsiųsti juos paštu: P. Mažylio gimdymo namai, V. Putvinskio g. 3, Kaunas 44212.

Jūsų kontaktus jie perduos mums. Mes susisieksime ir visiems išsiųsime albumus. Albumų nebus gimdymo namuose, kuo mažiau kontakto – tuo visiems saugiau.

Kai gimdymo namai turės pakankamai respiratorių – jais pasidalins su kitomis gydymo įstaigomis. Patikėkit, šiuo sudėtingu laikotarpiu jie visi bendradarbiauja ir vieni kitiems padeda kuo gali.

Būkite sveiki ir kartu padėkime medikams!” – prisidėti prie akcijos kviečia atlikėjai.

Reperis Ironvytas paskatino pasvarstyti ne vien apie save.

„Kiekvienas žmogus gali pats pasirinkti, kur jam eiti ir ar jam tikrai reikia kur nors eiti karantino metu. Maisto produktų galima užsisakyti ir internetu, o retiems išėjimams pakanka ir vos vieno respiratoriaus ar kaukės. Nereikia jų kalnais kaupti namie. Nepanaudosite jų tiek.

Tuo tarpu medikai pasirinkimo neturi. Jie privalo dėl mūsų visų gerovės eiti kasdien ten, kur bet kada gali susidurti su COVID-19 nešiotoju. Mūsų, kaip visuomenės, pareiga yra jiems padėti. Kad prireikus būtų kam padėti mums“, – įsitikinęs atlikėjas.

Reperiai tikisi, kad jų gerbėjai neliks abejingi ir prisidės prie šios jų organizuojamos akcijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi