Naujienų srautas

Muzika2020.03.27 20:37

Grupė „Rammstein“ oficialiai paneigė žinią, kad jos dainininkui nustatytas koronavirusas

LRT.lt 2020.03.27 20:37

Penktadienį Vokietijos žiniasklaida pranešė, kad ligoninės Berlyne reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje gydomas garsios šios šalies grupės „Rammstein“ vokalistas Tillas Lindemannas.

Kaip pranešė Vokietijos bulvarinis laikraštis „Bild“, iš kurio ši informacija pasklido per pasaulio žiniasklaidos priemones, dainininkui diagnozuotas koronavirusas.

Leidinio skelbtais duomenimis, atlikėjas, kuris kovo viduryje koncertavo Ukrainoje ir Rusijoje, blogai pasijuto vykdamas lėktuvu namo į Vokietiją. Į Berlyną jis sugrįžo praėjusią savaitę.

Dėl karščiavimo ir blogos savijautos jis, kaip popiet skelbė „Bild“, atsidūrė ligoninėje.

Dainininkui nustatytas plaučių uždegimas, būklė esą kurį laiką buvo kritinė.

Tiesa, penktadienio vakarą tas pats leidinys paskelbė jau kitokią informaciją – esą pakartotinis testas parodė, kad 57-erių dainininkas nėra užsikrėtęs koronavirusu.

Penktadienio vakarą pati grupė socialiniuose tinkluose paskelbė, kad dainininkas jau perkeltas iš intesyvios terapijos skyriaus, o testai parodė, jog jis nėra užsikrėtęs koronavirusu.

Lakoniškame pranešime muzikantai paskelbė, kad dainininkas į ligoninę kreipėsi ketvirtadienio vakarą - dėl blogos savijautos, patartas grupės gydytojo.

„Rammstein“, kurie tris sykius koncertavo Lietuvoje, šiuo metu yra viena žymiausių pasaulyje Vokietijos grupių.

Provokuojamu įvaizdžiu, įspūdingais koncertais, gausiai naudojama pirotechnika ir trankia muzika garsėjančios grupės albumai parduoti daugiau nei 20 milijonų egzempliorių tiražu.

Rytų Europoje jis lankėsi ne su „Rammstein“, kurie šiuo metu ilsisi po pernai surengto pasaulinių gastrolių etapo, o su kitu savo muzikiniu projektu, pavadintu tiesiog „Lindemann“.

Sklindant koronavirusui, jo pasirodymai Ukrainoje ir Rusijoje įgijo skandalingą prieskonį. Daug kas manė, kad muzikantas atšauks savo turą, tačiau jis atsisakė tai daryti.

Kijeve jis nusifotografavo su kauke, papuoštos nepadoriu užrašu apie koronavirusą, o Maskvoje, tuo metu jau uždraudus didesnius nei 5000 žmonių susibūrimus, išskirstė bilietus nusipirkusią publiką į dvi dalis ir per dieną surengė du koncertus vietoj vieno.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi