Naujienų srautas

Muzika2020.03.27 16:04

Išgirskite: po trejų metų pertraukos – nauja populiariosios atlikėjos Rihannos daina

LRT.lt 2020.03.27 16:04

Treji metai – tiek laiko dainininkės Rihannos gerbėjams teko laukti naujos jos muzikos. Galiausiai kūrybinė tyla nutraukta – atlikėja kartu su kanadiečiu dainininku Partynextdoor pristato dainą „Believe It“.

Abu atlikėjai į muzikos sceną grįžta po panašų laiko tarpą trukusios kūrybinės pertraukos. Partynextdoor kartu su singlu išleido ir naują albumą „Partymobile“, kuriame jau kiek anksčiau išleisti kūriniai „Split Decision“, „The News“ ir su Drake'u įrašytas pasaulinis hitas „Loyal“, kuris internete jau perklaustas daugiau kaip 203 mln. kartų.

Atlikėjas pasakoja, kad albumo „Partymobile“ pavadinimas gimė neatsitiktinai, jis simbolizuoja muzikos klausymą vairuojant. „Šį albumą įkvėpė automobilio vairavimas ir muzikos klausymas. Albumas puikiai tiks vėlyviems vakaro pasivažinėjimams.“ Penkiolikoje kūrinių atlikėjas nagrinėja gebėjimą susitaikyti su praeities klaidomis, suirute, kalba apie pasitikėjimą savimi ir būtinybę nebesigręžioti atgal.

Iš Misisogos miesto Kanadoje kilęs Partynextdoor yra vienas populiariausių savo kartos pop ir R&B muzikos atlikėjų, dainų kūrėjas ir prodiuseris. Jo jamaikietiška kilmė padarė įtakos ir kūrybai – ją galite girdėti atlikėjo R&B, repo ir popmuzikos kūriniuose.

2013-aisiais Partynextdoor buvo pirmasis atlikėjas, pasirašęs sutartį su „OVO Sound“ įrašų kompanija, su ja išleido debiutinį albumą. 2014-aisiais pasirodė antrasis projektas „Partynextdoor Two“, po jo tais pačiais metais sekė minialbumas „PNDColours“. 2016-aisiais PND išleido puikių kritikų įvertinimų sulaukusį albumą „Partynextdoor 3“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi