Muzika

2020.03.27 13:50

Tarptautinė muzikantų komanda pristato humoristinį klipą apie karantiną: prisijungė ir lietuvis

LRT.lt2020.03.27 13:50

Pasaulį užplūdus koronaviruso pandemijai ir daugelyje šalių įvedus karantiną, muzikos atlikėjai randa būdų į šią situaciją pažvelgti neįprastai.

Naujame vaizdo klipe įamžinta tarptautinė muzikantų komanda. Tai dainininkė iš Norvegijos Minniva Borresen, belgų gitaristas ir prodiuseris Quentinas Cornet, lietuvis gitaristas Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo ir bulgarų vokalistas Dimitaras Belchevas iš tarptautinio „Vivaldi Metal“ projekto.

Praskaidrinti namie užsidariusių žmonių nuotaiką muzikantai nusprendė humoro forma. Tam panaudojo garsuos švedų šiuolaikinio metalo grupės „Amaranthe“ kūrinį „Amaranthine", kuriame pakeitė keletą žodžių ir frazių.

„Uždainavome, koks ilgai lauktas ir mylimas yra mūsų Karantinas, kaip įsivaizduojamas asmuo. Vaizdo klipe nevengėme parodyti buitinių scenų iš savo dabartinės realybės. Apsiginklavome tualetinio popieriaus, ryžių pakuočių, „Playstation" pultelių ir knygų amunicija. O niekada gyvai nesimatę su gitaristu QuentinU, atlikdami gitarų solines partijas, virtualiai susitikome sumontavę savo virtuves iš dviejų vaizdo įrašu“, - pasakojo G. Balčiūnas.

Beje, vaizdo klipu susidomėjo ir pasidalino pati grupė „Amaranthe“, palikdama linksmą žinutę ir vaizdo įrašo nuorodą savo „YouTube“ ir „Instagram“ paskyrose. Vėliau tą patį padarė ir grupės vokalistė Elize Ryd.

„Su atlikėjos Minnivos projektu bendradarbiauju ketverius metus. Jos pačios ir mūsų bendrų gausybės vaizdo klipų peržiūros siekia milijonus, o klausytojų bazė komentaruose, visose socialinėse ir atlikėjų paramos platformose apjuosė visą gaublį“, - pasakojo G. Balčiūnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.