Muzika

2020.03.27 12:07

Popžvaigždė Dua Lipa pristatė nostalgija dvelkiantį albumą: karštas įvaizdis ir kritikų liaupsės

LRT.lt2020.03.27 12:07

Viena populiariausių šio meto Didžiosios Britanijos ir Europos atlikėjų Dua Lipa penktadienį išleido antrąjį savo albumą „Future Nostalgia“.

Šį darbą kai kurie kritikai jau dabar vadina geriausiu dešimtmečio popmuzikos albumu.

Kartu su juo pasirodė ir naujas atlikėjos singlas „Break My Heart“.

„Popmuzikos revoliucija”, „muzika, kuriuos mums žutbūt reikėjo šiuo pragarišku metu“, „šokių aikštelės deivė“, „geriausias dešimtmečio popmuzikos albumas“ – taip apie naują albumą „Future Nostalgia“ ir Duą Lipą atsiliepia pasaulio žiniasklaida.

Albume – vienuolika dainų, tarp jų ne tik naujausias singlas „Break My Heart“, bet ir pasauliniais hitais tapę „Don’t Start Now“, „Physical“. Naujas albumas pasirodė skaitmeniniu ir fiziniu formatu: išleistas rožinis vinilas, įprastas kompaktinis diskas, diskas su nuotrauka, auksinė kasetė ir prabangus rinkinys.

Naujajame single „Break My Heart“ atlikėja kalba apie sunkumus, su kuriais visi susiduria keliaudami per santykius ir keisdami partnerius ar partneres. Ji savęs klausia: „Ar nauja meilė į jos gyvenimą neįneš tik dar daugiau skausmo?“ Šią kelionę atlikėja puikiai įamžino nostalgiškame „Break My Heart“ vaizdo klipe.

„Dabar turiu daugiau patirties ir pasitikėjimo savimi, nes tai mano antrasis albumas. Nebijojau rizikuoti ir eksperimentuoti su naujais dalykais“, – sako seksualų įvaizdį naujojo albumo pristatymui pasirinkusi Dua Lipa.

Ji prisimena akimirką, kai į jos galvą šovė naujo albumo idėja: „Dalyvavau vienoje radijo laidoje Las Vegase, išėjau pasivaikščioti, tam, kad prasiblaškyčiau. Kol vaikščiojau, klausiau „OutKast“ ir „No Doubt“. Susimąsčiau, kodėl man šie įrašai iki šiol taip patinka, jie visiškai nepaseno? Taip gimė idėja pabandyti perkelti tų laikų nostalgiją ir savo vaikystės prisiminimus į naują, modernų albumą.“

Dua Lipa kiek anksčiau pranešė apie pasikeitusias koncertinio turo po Didžiąją Britaniją ir Europą datas. Artimiausiu metu bus paskelbtas ir pasaulinis turas. Daugiau informacijos galima rasti atlikėjos interneto svetainėje.

2019-ųjų pabaigoje Dua su kūriniu „Don’t Start Now“ pasirodė MTV EMA, ARIA, AMA apdovanojimuose. Jos 2015-ųjų debiutinio albumo kopijų parduota daugiau kaip 4 mln. kopijų, pasaulyje parduota 60 mln. singlų kopijų, taip pat daugiau kaip 500 mln. „Don’t Start Now“ perklausų.

Debiutinis albumas tapo klausomiausiu moters atlikėjos albumu „Spotify“ platformoje, Dua taip pat yra jauniausia moteris atlikėja, kurios vaizdo klipai „Youtube“ platformoje peržūrėti 1 mlrd. kartų.