Naujienų srautas

Muzika2020.03.27 11:09

Dainininkė Paula pristato ilgai lauktą vaizdo klipą: filmavimą teko atidėti dėl traumos

LRT.lt 2020.03.27 11:09

Devyniolikmetė atlikėja Paula Valentaitė šiandien pristato ilgai lauktą vaizdo klipą ir dainą „wanted u“, kurio filmavimą teko perkelti dėl išvakarėse patirtos traumos.

Pasak jaunosios kartos atlikėjos, šios dienos teko luktelėti, bet yra laiminga, kad įtemptu periodu gali dalintis muzika ir praskaidrinti kasdienybę žmonėms.

Žinoma mergina džiaugiasi ir drąsiai teigia, kad šiandien pristatoma daina „wanted u“ puikiai atspindi ją, o kūriniui skirtame vaizdo klipe galėjo įgyvendinti kartu su šokių partneriu Gedvinu Meškausku duotą pažadą – gilintis į šiuolaikinio šokio subtilybes.

„Dar šokių projekto „Šok su žvaigžde“ eigoje mes su Gedvinu buvom pažadėję vienas kitam, kad nesustosime šokti kartu. Savo pažadus ir tęsiam, ne dėl to, kad reikia, bet dėl to, kad iš karto pasibaigus projektui laukėme, kada galėsime vėl grįžti į repeticijų salę“, – pasakoja Paula.

Tiesa, suplanuotos filmavimo dienos išvakarėse nutiko tai, dėl ko dainos premjerą teko perkelti net mėnesiu vėliau. Dainininkė paskutinės šokių repeticijos metu patyrė nosies traumą.

„Vakare prieš filmavimą atvykau į šokių salę, kurioje turėjome repetuoti paskutinį kartą prieš filmavimą ir ten, aklinoje tamsoje, atsitrenkiau į stiklines duris ir patyriau stiprią nosies traumą. Medikai uždraudė fizinį krūvį net trims savaitėms ir turėjau laukti, kol sugis sužeidimai“, – pasakoja apie tai viešai nekalbėjusi dainininkė.

Pozityviai nusiteikusi Paula tiki, jog, matyt, taip turėjo nutikti, kad dabar, kai žmonės gyvena ne tokiomis džiugiomis nuotaikomis, galėtų praskaidrinti nuotaiką tuo, ką moka geriausiai – muzika.

Pasak jaunosios atlikėjos, kūrinyje „wanted u“ sudėta nemažai jos pačios gyvenimiškos patirties ir užtikrintai teigia, kad tokios dainos nebūtų sukūrusi anksčiau, tam prireikė laiko ir patirties.

„Kurdama šią dainą galvojau apie tai, kaip nelengva yra paleisti, bet tada supratau – tam, kad tai atsitiktų, turiu tiesiog išgyventi visas su tuo ateinančias emocijas, leisti sau prisiminti viską, pabūti su tuo ir tada, kiek įmanoma pamiršti.

Jaučiu, kad tiek rašant šią dainą, tiek kuriant šį šokį, paleidau dalį tų sunkių jausmų“, – atvirauja kūrėja.

Paula pasakoja, kad įrašų studijoje išgyvenimais dalinosi su kitais muzikos prodiuseriais, istorija apie praradimus ir susitaikymus nebuvo svetima ir jiems.

„Prie dainos dirbau kartu su savo pačiais mylimiausiais žmonėmis Gyčiu Valicku – Echoes ir Oskaru Nymanu. Jiems aš pasakojau apie savo gyvenimo skaudulius ir daina tiesiog atsirado, parašėm ją visi kartu ir jaučiu, kad su šia daina paleidau daug mano gyvenime tuo metu buvusio skausmo. Dėl to man kūryba yra absoliuti būtinybė, nes tai vienas geriausių išsivadavimo būdų“, – atvirauja kūrėja.

Asmeniniai išgyvenimai, pasak Paulos, nesunkiai sudėliojo ir vaizdo klipą – čia žinoma mergina kartu su šokių partneriu įamžino žmogaus netektį.

„Aš šį klipo siužetą matau kaip žmogaus istoriją. Savo vienatvėj jis atranda kitą žmogų, jį prisijaukina, prie jo pripranta ir galų gale netenka.

Man atrodo, šis klipas leidžia kiekvienam interpretuoti šią istoriją skirtingai, susikurti savo teoriją, kodėl viskas atsitiko, taip kaip atsitiko“, – tvirtina atlikėja.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi