Muzika

2020.03.25 15:46

Garsus JAV dainininkas užsikrėtė koronavirusu: pasiuntė žinią jaunimui

LRT.lt2020.03.25 15:46

Populiarus JAV folkroko dainininkas Jacksonas Browne'as užsikrėtė koronavirusu – tai jis patvirtino interviu žurnalui „Rolling Stone“.

71-erių atlikėjas, už nuopelnus muzikai įšventintas į simbolinę Rokenrolo šlovės salę, papasakojo, jog nusprendė pasitikrinti sveikatą, kai pradėjo kosėti ir karščiuoti.

„Mano simptomai – gana lengvi, todėl man neskirti vaistai, neprireikė gultis į ligoninę.

Daugybė susirgusių žmonių nebus patikrinti. Jie neturi simptomų, bet gali nešioti virusą ir užkrėsti kitus. Tai turi suprasti jaunesni skaitytojai – jie turi dalyvauti pasauliniame pasipriešinime viruso plitimui. Niekur neiti, neturėti kontaktų, su niekuo nesimatyti“, - žurnalui sakė J. Browne'as.

Dainininkas mano, kad virusu užsikrėtė Niujorke, kur kovo 12-ąją dalyvavo labdaros koncerte. Jis įvyko be žiūrovų, bet buvo transliuojamas internetu. Koncerte taip pat dalyvavo Cyndi Lauper, Dave'as Matthewsas ir kiti garsūs atlikėjai.

„Dabar manau, kad nereikėjo vykti į Niujorką ir dalyvauti“, - pripažino dainininkas.

Aštuntajame dešimtmetyje išgarsėjusio J. Browne'o įrašai parduoti daugiau nei 18 milijonų egzempliorių tiražu. Garsiausios jo dainos - „These Days“, „Running On Empty“, „Doctor My Eyes“, „Take It Easy“.

2015-aisiais žurnalas „Rolling Stone“ J. Browne'ą įtraukė į geriausių visų laikų dainų kūrėjų keturiasdešimtuką.

Taip pat skaitykite