Naujienų srautas

Muzika2020.03.23 13:37

Stano pristato išskirtinį vaizdo klipą: ar atpažintumėte jį prieš 20 metų?

LRT.lt 2020.03.23 13:37

Socialiniuose tinkluose plintant madai rodyti savo vaikystės arba jaunystės nuotraukas, atlikėjas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis - Stano pristato išskirtinę medžiagą.

Tai neseniai rastas vaizdo įrašas, kuriame įamžintas pirmasis Stano koncertas. Veiksmas vyksta 1999 metais mokyklos aktų salėje.

„Mokyklos rūsyje susiradome būgnus ir gitarą. Iš muzikos kabineto iškaulijome sintezatorių ir restauravę senas, sovietines kolonėles ir stiprintuvus pradėjome repetuoti.

Jau po kelių mėnesių surengėme pirmą koncertą. Pamačius šituos vaizdo įrašus suspaudė širdį. Kokie buvome jauni. Kokie įdomūs buvo laikai. Grupę pavadinome „Labas", nes atrodė, kad tai labai kietai skambantis žodis.

Grojome roką. Scenoje labai jaudinausi, bet palaikė draugai. Tai akivaizdžiai matyti medžiagoje.

Aišku, pasipuošiau, užsidėjau savo gražiausius, aptemptus marškinėlius ir odines kelnes. Didžiausia neįminta mįslė - kas ta mergina, su kuria išeinu vaizdo klipo gale. Niekaip negaliu prisiminti", - prisimena Stano.

Kartu su pirmojo koncerto vaizdo medžiaga Stano pristato ir naujausią savo dainą „Mes", kurioje ir kalbama apie devyniasdešimtųjų kartą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi