Muzika

2020.03.22 19:16

Išgirskite: Monikos Linkytės karantino dovana – virtualus koncertas su styginių kvintetu

LRT.lt 2020.03.22 19:16

Pasaulį sukausčius pandemijai kiekvienas ieškome būdų išlikti ramiems.

Žinoma atlikėja Monika Linkytė prisipažįsta, kad šiuo laikotarpiu ne visada pavyksta apsupti save vien pozityviomis mintimis. Tačiau muzika padeda jai nurimti, todėl norėdama tuo pasidalinti ir su kitais, M. Linkytė kviečia į virtualų koncertą.

Elegantiška atlikėjos ir styginių kvinteto programa atlikta Pažaislio vienuolyne, Kongresų rūmuose, o nuo šiol ji gali skambėti ir jūsų namuose.

Monika dovanoja nemokamą bilietą į pasirodymą, kuriame - gerbėjus sužavėję atlikėjos autoriniai kūriniai, tokie kaip „Po dangum“, „Krentu žemyn”, „Skęstu”, „Padovanojau“. Gyvo garso pasirodymo įrašas nuo šiandien nemokamai prieinamas „YouTube” kanale ir kitose muzikinėse platformose.

Koncertą galima išgirsti čia:

„Manau, jog nuostabu yra tai, kad į šį koncertą kiekvienas turi galimybę sugrįžti, klausytis jo naktimis ar ankstyvais rytais, su šeima ar vienumoje.

Galima jį sustabdyti, atsukti, o gal klausyti tą vieną mylimiausią savo dainą. Girdėti žmonių aplodismentus, prisijungti dainuoti kartu visa širdimi ir pilna gerkle“, - gera nuotaikos dalinasi atlikėja.

„Noriu palinkėti tiek sau, tiek visiems nurimti, būti sveikiems, saugoti save, išlikti sąmoningais ir, be abejo, pasinaudoti šiuo laiku grįžtant prie tikrųjų vertybių bei pažinties su savimi. Manau, jog muzika puikiai padeda visiems šiems mano linkėjimams,“ – į virtualų koncertą kviečią M. Linkytė.