Muzika

2020.03.20 16:01

Stano ir Zvonkus pristato naują dainą ir klipą: į karantiną pažvelgėme šmaikščiai

LRT.lt 2020.03.20 16:01

Muzikos kūrėjai ir atlikėjai Stanislavas Stavickis - Stano ir Deivydas Zvonkus pristato naujausią savo dainą.

Vyrai pasakoja, kad gavo daugybę laiškų su klausimu, kada gi bus sukurta daina apie koronavirusą, tačiau tema yra sudėtinga ir buvo ilgai galvota, kaip teisingai galima ją interpretuoti.

Į esantį viruso pavojų kompozitoriai žiūri labai rimtai ir griežtai laikosi karantino, tačiau apie gyvenimą karantine nutarė dainuoti šmaikščiai.

Jiems padėjo ir visas būrys garsenybių, nusifilmavusių vaizdo klipe:

„Sulaukėme gražaus astronominio pavasario – nuo vakar diena vėl ilgesnė už naktį. Pasaulis niekur nebeskuba. Stano džiaugiasi prie Italijos krantų sugrįžusiais delfinais, o Zvonkus pagaliau gavo galimybę susipažinti su savo vaikais.

Šių keistų aplinkybių fone, savo gerbėjams ir nekentėjams pristatome pavasario saule persmelktą kūrinį – „Gyvenkim per atstumą”. Jame giliomis poetinėmis metaforomis rekomenduojami variantai, kuo galima užsiimti karantino metu.

Tai meditacija, joga, saviįtaiga, kabala, budizmas, skrajojančio spagečių monstro bažnyčios teologinės subtilybės. Ir, be abejo, demografinės padėties gerinimas. Mes tautiečiams esame geras pavyzdys – turime po vidutiniškai 2,5 vaiko. Linkime mūsų tautai per šiųmetes Kalėdas patirti gimstamumo bumą.

O kol kas gyvenkim per atstumą ir linguokime į ritmą“, - sako atlikėjai.