Muzika

2020.03.19 12:03

Žinomi reperiai „SWEED“ pristato karantino sąlygomis filmuotą klipą: nevirskime savanaudžiais zombiais

LRT.lt2020.03.19 12:03

Reperiai Vilius Alesius - Willux ir Saulius Jeruslanovas - SJ grįžta į eterį su naują daina ir atnaujintu grupės pavadinimu „SWEED“ (anksčiau jų duetas vadinosi „Rapeseed“).

Ironijos ir provokacijų savo tekstuose paprastai nevengiantys repo atlikėjai šį kartą rimtai kreipiasi į visus bijančius, nerimaujančius ir pergyvenančius dėl savo ateities.

„Savo daina norime pasidrąsinti ir patys, o tuo pačiu padrąsinti ir kitus, siųstami žinutę, kad gyventi reikia čia ir dabar, išlaikant garbę ir orumą. Svarbiausia neprarasti žmogiškumo, pagarbos sau ir kitiems ir nepavirsti savanaudiškais zombiais. Rūpinkimės savimi ir kitais bei nepraraskime savo veido“, - sakė grupės nariai.

Dainos klipas atspindi šių dienų aktualijas. Jame - ištuštėjusios Vilniaus gatvės ir parduotuvių lentynos:

„Džiaugiuosi, kad šiuo išbandymų laikotarpiu pristatome kūrinį, kuris, tikiuosi, įkvėps savimi pasitikėti dėl abejonių besigraužiančius žmones.

Įrašinėjimo procese taip pat turėjau šiokį tokį iššūkį – sudainuoti „Bijoti saugu“ priedainį, tad gyvenimas tęsiasi ir išbandymus priimame drąsiai“, – pasakojo „SWEED“ grupės narys SJ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.