Muzika

2020.03.19 11:59

Išgirskite: atlikėjas Niko Barisas pristato naują dainą „Nepalies niekas“

LRT.lt2020.03.19 11:59

Įrašų leidykla „OpenPlay“ pristato dar vieną Niko Bariso dainą „Nepalies niekas” iš ką tik išleisto pirmojo atlikėjo albumo „Ką Tu Man?”.

Net 15 dainų talpinantis debiutas įamžina svarbų jaunojo reperio kūrybos etapą ir jau sukasi klausytojų ausinėse.

„Nepalies Niekas” - tai giliais akordais ir urban ritmais apipintas mistiškas kūrinys, kurio pasikartojantys priedainio žodžiai tampa puikia skanduote Niko gerbėjams per jo įspūdingus gyvus pasirodymus.

„Šis kūrinys praėjo begalę stadijų, kol pasiekė dienos šviesą. Nuo pirmosios kūrinio versijos praėjo net dveji metai, kol pagaliau atsirado tinkama muzika ir žodžiai.

Turbūt reikėjo išlaukti savojo laiko, kol daina subręs ir ateis laikas ją paviešinti”, - atvirauja Niko.

„Manau, kad šis kūrinys puikiai tinka šių dienų aktualijoms. Tai istorija apie du žmones, kovojančius už save ir galų gale, pasiliekančius dviese visoje planetoje, kur jie gali daryti viską, ką nori. Tik nežinia ar tai realybė, ar sapnas”, - priduria atlikėjas.

Niko Barisas nežada ilsėtis po sėkmingo pirmojo solinio koncerto Kauno Lofte “Gargaras” bei debiutinio albumo “Ką Tu Man?” pristatymo. Artimiausiais mėnesiais Niko pristatys dar ne vieną negirdėtą dainą, todėl atlikėjo gerbėjams dėmesio tikrai netrūks.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt