Muzika

2020.03.17 13:09

Jazzu turas „Mano namai“ dėl karantino perkeliamas į rudenį: skelbiamos naujos koncertų datos

LRT.lt2020.03.17 13:09

Vasario 16-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu gerbėjus pradžiugino įspūdingu koncertu „Mano namai“.

Kovo pabaigoje ir balandžio mėnesį buvo suplanuotas jos turas per mažesnius Lietuvos miestus. Tačiau išaugus koronaviruso grėsmei ir Vyriausybei paskelbus karantiną, Jazzu, kaip ir daugelio scenos kolegų, koncertus teko perkelti.

„Linkiu visiems sąmoningumo, rūpinkimės savimi ir kitais. Viskas praeina, nepasiduokime juodoms mintims! Nepastebėsite, kai pavojaus varpai nurims, ir mes vėl susitiksime koncertuose. Būsime kaip niekada išsiilgę sielos maisto, kultūros, bendravimo, vienas kito.

Ir tada aš Jūsų lauksiu apsikabinti, pasidalinti, pabūti. Visai greitai – rudenį, – pozityvumo nepraranda Jazzu. – O iki tol medituokime, nepasiduokime baimei, atsigręžkime į savo vidų, norus, prioritetus. Jau dabar laukiu susitikimo su Jumis. Žinau, kad ir Jūs!“

Jazzu turo „Mano namai“ naujosios datos: rugsėjo 11 d. – Marijampolė, rugsėjo 12 d. – Jonava, rugsėjo 18 d. – Alytus, rugsėjo 19 d. – Ukmergė, rugsėjo 20 d. – Utena (du koncertai vieną dieną), rugsėjo 25 d. – Plungė, rugsėjo 26 d. – Mažeikiai, spalio 24 d. – Kėdainiai.

Į perkeltus koncertus galios tie patys bilietai. Jeigu naujosios datos netenkins, nuo rugpjūčio 17 dienos bus galima susigrąžinti pinigus už bilietus.

„Šiuo metu visa rinka yra įšaldyta, tikimės klausytojų supratingumo“, – pakomentavo turą organizuojančios kompanijos „Vabalo filmai“ prodiuseris Titas Motuzas.

Jis pridūrė, kad Jazzu turo akustiniams koncertams jau yra puikiai pasiruošta. Dabar belieka tiesiog išlaukti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.